Szukając drogi do domu przeszła 50 kilometrów. Odnaleziono zaginioną 64-latkę z Olsztyna

  3

  www.rabatol.pl  Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 64-latki prowadzone przez kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Kobieta wyszła z domu i przez kilka godzin nie dała znaku życia. Zaniepokojony mąż – z uwagi na to, że żona ma problemy z pamięcią – postanowił powiadomić policjantów. Funkcjonariusze odnaleźli kobietę na drodze leśnej między Olsztynem a Nagladami. 64-latka szukając drogi do domu przeszła prawie 50 kilometrów.

  Wszystko zaczęło się rano, kiedy 64-letnia kobieta mająca problemy z pamięcią wyszła z domu i do południa nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaniepokojony mąż powiadomił o tym fakcie policje. Funkcjonariusze zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych natychmiast przystąpili do działań.

  W okolice, gdzie ostatni raz była widziana kobiet,a skierowani zostali przewodnicy z psem trapiącym, funkcjonariusze na quadach, policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie, policjanci z komisariatu z Dobrego Miasta, a także strażacy i leśnicy.

  W sumie kilkadziesiąt osób przez pięć godzin szukało zaginionej 64-latki. Na bieżąco sprawdzano wszystkie sygnały i miejsca, w których mogła być widziana mieszkanka Warkał.

  Około godz. 20:00 funkcjonariusze odnaleźli poszukiwaną kobietą. Szła ona drogą leśną między Olsztynem a Nagladami. Szacuje się, że od momentu kiedy wyszła z domu mogła przejść pieszo – szukając drogi powrotnej – nawet 50 kilometrów.

  Na miejsce wezwano pogotowie. Lekarz stwierdził, że 64-latka nie potrzebuje hospitalizacji dlatego też została odwieziona do domu.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Kobieta z Warkal

  Anonim

  Panie Krzysztofie kobieta wyszla rano a odnaleziona zostala o godz. 20. Przeszlo 10 godzin robila 50 km. Przed wydaniem opini prosze czytac ze zrozumieniem.

  Krzystof Z.

  50 km w 5 godzin, to wychodzi ponad 10km na godzine, czyli dobry trucht musiala wykonywac 64 letnia kobiecina 🙂 poziom merytoryczny artykulow na tej stronie to nawet nie jest poziom jakiegos gminnego tygodnika. Zenada

  wpDiscuz