Policjanci ustalają tożsamość kobiety, a także wszystkie okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie pociągu relacji Działdowo – Olsztyn. Młoda kobieta mimo licznych obrażeń ciała, była przytomna gdy zabierało ją lotnicze pogotowie ratunkowe. Ruch kolejowy odbywa się bez utrudnień.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło po godzinie 7.00 rano niedaleko stacji kolejowej w Olsztynku. Pociąg relacji Działdowo – Olsztyn najechał na leżącą na torach młodą kobietę. W wyniku zdarzenia doznała ona obrażeń ciała w postaci odcięcia jednej kończyny, złamania drugiej oraz licznych obrażeń głowy. Wezwane na miejsce pogotowie lotnicze zabrało ją przytomną do szpitala w Olsztynie. Policjanci przesłuchali już załogę pociągu, zbadali również ich stan trzeźwości. Nie było zastrzeżeń.
Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia, a także tożsamość kobiety. Ruch kolejowy odbywa się bez utrudnień. Nikt z pasażerów nie ucierpiał.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Angelika Grabowska

…bo się nie leży na torach? ale może to ja nienormalna jestem 😀

Aleksander Klik

Oj psychopatka

Angelika Grabowska

To powodzenia ;))

Katarzyna Danielewicz

No nic, no nic jak grochem o ścianę, zabawnas jesteś – internety całe Twoje. Zartownisia, że hej. Dowcip dnia: ktoś prawie zginą, stracił kończyne boki zrywać. Eh tak bardzo ludzie :/ no nic zakładam peleryne i lecę pomagać bo ludziom którzy na SERIO potrzebują pomocy, dzięki za info ze nie leżą na torach. Mniejszy obszar do sprawdzenia.

Angelika Grabowska

Tak, szła przez miasto i upadła na torach, nikt jej nie widział ale przecież przypadki się zdarzają 😉 nie na krzywdę a na głupotę ludzką…i ok, oklaski, jesteś bohaterem w komentarzu 😀 może lepiej idź i pomóż ludziom którzy NA SERIO potrzebują pomocy…i tacy ludzie nie wylegują się na torach 😉 zapewniam

Katarzyna Danielewicz

No to ze nie używają widać po twoich komentarzach. Skąd wiesz, że leżała, a może się upadła. A może zaslabla. A może ma depresję i należy pomóc a nie szydzic. Jeżeli Twoja pierwsza reakcja na czyjąś krzywdę i tragedię, nie ważne z jakiego powodu, to nabijanie się i żarty to zasadniczo słabo o Tobie świadczy. Ja się nie bulwersuje ogólnie wstyd mi.

Angelika Grabowska

ja mam dwie nogi bo nie leże na torach? nie złamałam karku bo nie skacze z okna?? nie wiem czego się bulwersujesz ale jeśli robi się coś głupiego to trzeba liczyć się z ryzykiem i konsekwencjami 😉 skoro leżała to wiedziała co może się stać…a nie czekaj, dzisiaj ludzie nie używają mózgów ;))

Katarzyna Danielewicz

Serio? Dziewczyna straciła nogę, ma liczne urazy głowy, wiec różnie może być, a Tobie jedyne co przyszło do głowy to super świetny żart, i sugerowanie ze jest nienormalna bo leżała na torach. Strasznie to słabe i smutne. Gratuluję inteligencji i wyczucia!

Pamiętaj księżniczko, łobuz bije najbardziej

I nie będzie zajebistej fotki na facebooka, takiej na torach :<

GG

Parszywa ironia, zapewne chciała wypisać się z życia bo sobie z nim nie radziła – nie wyszło i teraz dodatkowo będzie musiała sobie radzić z kalectwem. Wyczynu raczej nie powtórzy bo personel w białych kitlach naszprycuje ją zobojętniaczami.

wpDiscuz