Świętował awans Polaków do Euro? 28-latek z olsztyńskiej starówki trafił do aresztu

  7
  Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

  www.rabatol.pl  Policyjny patrol interweniował w nocy wobec pijanego mężczyzny, który leżał na chodniku olsztyńskiej starówce. 28-latek początkowo miał trafić jedynie do ambulatorium dla nietrzeźwych, jednak znalezienie przy nim narkotyków spowodowało, że noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu Arkadiusz S. usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara 3 lat więzienia.

  Dziś w nocy (22.06) około godz. 1:30 policyjni wywiadowcy zauważyli na ul. Prostej grupę młodych mężczyzn. Jeden z nich leżał na chodniku. Widać było, że koledzy nie byli w stanie sobie z nim poradzić i bezpiecznie zaprowadzić do domu, dlatego zainterweniowali policjanci.

  Z uwagi na upojenie alkoholem, a także brak dokumentu tożsamości funkcjonariusze podjęli decyzje o przewiezieniu 28-latka do tzw. izby wytrzeźwień. Tam mężczyzna został poddany badaniom na zawartość alkoholu – jego wynik wskazał 3,2 promila.

  W trakcie sprawdzania odzieży mężczyzny, w paczce od papierosów znaleziona została marihuana. I tak zamiast noc spędzić na „wytrzeźwiałce” Arkadiusz S. trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara 3 lat więzienia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Z marichuaniną to jakiś narkoman, pewnie przedawkował. Brawo za statystyki..

  Szykują się medale i awansy

  Ale news….co za akcja policji

  Mogli odwiez do domu …

  Good job, Policja. Czlowiek nic nikomu nie zrobił, tylko miał paczce Maryśkę, którą odkryli trzepiąc mu rzeczy osobiste na wytrzeźwiałce. Teraz zrobią z niego wielkiego przestępcę i dla przykładu posadzą w więzieniu. Byle statystyki się zgadzały, Komendant mógł mordą świecić…

  lepiej nieprzytomnych zatrzymywac niz bandytów bo przecież mogą wpierdolić po psim pysku

  Zmeczył sie to i leżał

  wpDiscuz