Policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie mieszkańca Olsztyna. Wśród napastników znajdowały się dwie kobiety w wieku 22 i 27 lat. Pokrzywdzony mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Został zaatakowany, ponieważ zwrócił innym uwagę na niewłaściwe zachowanie.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (18.06) kilka minut przed godz. 22.00 przy ul. Mazurskiej w Olsztynie. Jak ustalili policjanci, grupa czterech osób zaparkowała swój samochód niedaleko lokalu handlowo-uslugowego. Gdy jeden z mężczyzn zaczął pod nim załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne, z lokalu wyszedł pracujący tam mężczyzna i zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie. Po chwili został zaatakowany. Do agresywnego mężczyzny dołączył także jego kolega i dwie panie.

Świadkowie zawiadomili o wszystkim policję. Na miejsce przyjechał patrol i pogotowie. Pokrzywdzony mężczyzna został zabrany do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Napastnicy natomiast zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy kilkaset metrów dalej. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Troje z nich znajdowało się pod działaniem alkoholu. Wszyscy są mieszkańcami gminy Barczewo. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia. Grożą im kary 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
marek

patologia jednostrzałowa z Barczewa, pewnie jeszcze starą Bemką e36

Ola

Akurat nie. Przyjechali Audi, ale na tyle zdenerwowali znajomych pobitego że z auta za dużo nie zostało. Potwierdzone info. 🙂

Anonimowo

zostać zostało, tylko że na dachu poleżało troszkę 😀

Yupek

Jebane wieśniaki w Olsztynie chcieli zabłysnąć haha

Zofija

Ha ha Barczewo i wszystko jasne..

Adriana Ciskowska

Patologia

GG

Odrzuty ewolucji.

wpDiscuz