Cztery osoby – w tym dwie kobiety – pobiły mieszkańca Olsztyna

  7
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie mieszkańca Olsztyna. Wśród napastników znajdowały się dwie kobiety w wieku 22 i 27 lat. Pokrzywdzony mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Został zaatakowany, ponieważ zwrócił innym uwagę na niewłaściwe zachowanie.

  Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (18.06) kilka minut przed godz. 22.00 przy ul. Mazurskiej w Olsztynie. Jak ustalili policjanci, grupa czterech osób zaparkowała swój samochód niedaleko lokalu handlowo-uslugowego. Gdy jeden z mężczyzn zaczął pod nim załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne, z lokalu wyszedł pracujący tam mężczyzna i zwrócił mu uwagę na niewłaściwe zachowanie. Po chwili został zaatakowany. Do agresywnego mężczyzny dołączył także jego kolega i dwie panie.

  Świadkowie zawiadomili o wszystkim policję. Na miejsce przyjechał patrol i pogotowie. Pokrzywdzony mężczyzna został zabrany do szpitala z ogólnymi obrażeniami. Napastnicy natomiast zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy kilkaset metrów dalej. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Troje z nich znajdowało się pod działaniem alkoholu. Wszyscy są mieszkańcami gminy Barczewo. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty pobicia. Grożą im kary 3 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Yupek

  Jebane wieśniaki w Olsztynie chcieli zabłysnąć haha

  marek

  patologia jednostrzałowa z Barczewa, pewnie jeszcze starą Bemką e36

  Ola

  Akurat nie. Przyjechali Audi, ale na tyle zdenerwowali znajomych pobitego że z auta za dużo nie zostało. Potwierdzone info. 🙂

  Anonimowo

  zostać zostało, tylko że na dachu poleżało troszkę 😀

  Zofija

  Ha ha Barczewo i wszystko jasne..

  Patologia

  GG

  Odrzuty ewolucji.

  wpDiscuz