Olsztyn chce debatować o uchodźcach i multikulturalizmie! Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie we współpracy z dwumiesięcznikiem „FILOZOFUJ” organizuje debatę wokół 7 numeru „Filozofuj!

Debata odbędzie się w ramach ogólnopolskich spotkań „Klubów Filozofuj!”. Na debatę zapraszamy 19 czerwca (niedziela) o godz. 11.00 do Informacji Kulturalnej MOK ( Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3; wejście od ul. Mrongowiusza). Goście specjalni spotkania to: dr hab. Marcin Chełmniak, ks. dr Zdzisław Kieliszek oraz dr Wojciech Kotowicz . Spotkanie poprowadzi dr Beata Kosiba.

Kluby Filozofuj!: są to nowo tworzone nieformalne grupy współpracowników i sympatyków czasopisma „Filozofuj!”, organizujące w swoich miejscowościach imprezy (np. konferencje, spotkania dyskusyjne lub promocyjne) popularyzujące filozofię pod patronatem Redakcji „Filozofuj!”

folozofuj A3

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Szymon Smerek

Nie bardzo rozumiem, o czym tu debatować 😀

Mario Hikuza

wszyscy wiedzą jak jest, tylko media mają swoją wizję

Paweł Grędziński

w sumie to multi kulti jest ok o ile ciapatych i czarnych się z europy wyrzuci oraz z cyganami zrobi porządek

Marcin Wonski

Chętnie się udzielę! Jebać…

Tomasz Wilga

my mamy swoją kulturę za która oddawali życie nasi przodkowie, wpuszczać teraz ludzi którzy kultywują swoją nie tolerancyjną kulturę i mówić o multi-kulti jest nierozsądne ,a wręcz nie logiczne

Egor Jeglynsky

Ale co tu debatować? My ich ku%wa nie chcemy! Na wschodzie sa nasi potrzebujący pomocy a nie jacyś miłośnicy gwałtów zbiorowych i obmacywania kobiet tudzież kóz!

Sebastian Pawski

A co tu filozofować. Won do siebie, nie wpuszczać ani jednego ciapatego

wpDiscuz