Amstaff bez nadzoru beztrosko biegał przy ulicy Głowackiego

  21

  www.rabatol.pl  Amstaff biega przy ulicy Głowackiego- takiej treści zgłoszenie odebrał  dyżurny Straży Miejskiej od zaniepokojonego pracownika pobliskiego sklepu.

  Strażnicy miejscy niezwłocznie udali się w podane miejsce, gdzie biegał pies rasy amstaff bez kagańca oraz żadnej opieki. Funkcjonariusze odłowili psa i wezwali na miejsce schronisko dla zwierząt. Trwają czynności wyjaśniające w celu wyciągnięcia konsekwencji karnych w stosunku do nieodpowiedzialnego właściciela zwierzęcia.

  ŹRÓDŁOStraż Miejska Olsztyn
  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  edzia

  jak mu sie srac chcialo to biegal proste

  O matko amstaff, trzeba uciekacBoje sie

  Serio? Już naprawdę nic ciekawego nie dzieje się w Olsztynie że szukacie sensacji w wystraszonym błąkającym się psie? Albo komuś uciekła albo jakiś złamas chciał się jej pozbyć i tyle. Mam dla was kolejną sensacje, nie uwierzycie… W schronisku dla zwierząt jest dużo więcej bezpanskich psów, ba w Olsztynie chodzących samopas też. Tylko ciiiicho sza

  Biedny,przerażony psiak 🙁

  Niektóre psy są bardziej niebezpieczne pod nadzorem jak na wolności.

  Przerażające. CZY mamy nie wychodzić z domu już go macie? Biedny Amstaff …. bardziej ludzi trzeba się bać .Ale sensacja !!!!!!!!

  Co z tego może się wystraszył .Amstaff to bardzo mądre psy

  Niedługo strach będzie samemu wyjść na ulicę bo jeszcze człowieka wezmą i odłowią za bezpańskość, bezmężność czy beztroskość… A wtedy chłosta i kołem łamanie jak nic!

  boszzz…:/

  sukczka na zdj wygląda na przestraszoną a nie beztrosko biegającą

  No raczej

  wpDiscuz