Amstaff biega przy ulicy Głowackiego- takiej treści zgłoszenie odebrał  dyżurny Straży Miejskiej od zaniepokojonego pracownika pobliskiego sklepu.

Strażnicy miejscy niezwłocznie udali się w podane miejsce, gdzie biegał pies rasy amstaff bez kagańca oraz żadnej opieki. Funkcjonariusze odłowili psa i wezwali na miejsce schronisko dla zwierząt. Trwają czynności wyjaśniające w celu wyciągnięcia konsekwencji karnych w stosunku do nieodpowiedzialnego właściciela zwierzęcia.

ŹRÓDŁOStraż Miejska Olsztyn
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
edzia

jak mu sie srac chcialo to biegal proste

Ka Tarina

O matko amstaff, trzeba uciekacBoje sie

Monika Ewelina Paczaj

Serio? Już naprawdę nic ciekawego nie dzieje się w Olsztynie że szukacie sensacji w wystraszonym błąkającym się psie? Albo komuś uciekła albo jakiś złamas chciał się jej pozbyć i tyle. Mam dla was kolejną sensacje, nie uwierzycie… W schronisku dla zwierząt jest dużo więcej bezpanskich psów, ba w Olsztynie chodzących samopas też. Tylko ciiiicho sza

Robert Joey Głowacki

Biedny,przerażony psiak 🙁

Arek Gnil

Niektóre psy są bardziej niebezpieczne pod nadzorem jak na wolności.

Wanda Zofinska

Przerażające. CZY mamy nie wychodzić z domu już go macie? Biedny Amstaff …. bardziej ludzi trzeba się bać .Ale sensacja !!!!!!!!

Wanda Zofinska

Co z tego może się wystraszył .Amstaff to bardzo mądre psy

Katarzyna Giża

Niedługo strach będzie samemu wyjść na ulicę bo jeszcze człowieka wezmą i odłowią za bezpańskość, bezmężność czy beztroskość… A wtedy chłosta i kołem łamanie jak nic!

Magdalena Mandolina

boszzz…:/

Marcin Ryba

sukczka na zdj wygląda na przestraszoną a nie beztrosko biegającą

Anu Ryy

No raczej

wpDiscuz