Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mieszkańcowi Szczytna, który w swoim mieszkaniu i piwnicy posiadał narkotyki. Szczycieńscy policjanci w miniony wtorek weszli do zajmowanych przez niego pomieszczeń i znaleźli blisko kilogram marihuany i ponad 300 gramów amfetaminy. 38-latek został zatrzymany, usłyszał zarzut. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

W miniony wtorek szczycieńscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Szczytna. Podczas przeszukiwania pomieszczeń, które mężczyzna zajmował policjanci znaleźli w reklamówkach, słoikach oraz woreczkach foliowych narkotyki. Był to blisko kilogram marihuany oraz ponad 300 gramów amfetaminy. Środki odurzające pochowane były w różnych miejscach pokoju oraz piwnicy, które zajmował 38-latek. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli m.in. wagę elektroniczną, 2 młynki oraz pieniądze.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co przewidziana jest kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wobec mężczyzny prokurator zastosował policyjny dozór.

UDOSTĘPNIJ