Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mieszkańcowi Szczytna, który w swoim mieszkaniu i piwnicy posiadał narkotyki. Szczycieńscy policjanci w miniony wtorek weszli do zajmowanych przez niego pomieszczeń i znaleźli blisko kilogram marihuany i ponad 300 gramów amfetaminy. 38-latek został zatrzymany, usłyszał zarzut. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

W miniony wtorek szczycieńscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Szczytna. Podczas przeszukiwania pomieszczeń, które mężczyzna zajmował policjanci znaleźli w reklamówkach, słoikach oraz woreczkach foliowych narkotyki. Był to blisko kilogram marihuany oraz ponad 300 gramów amfetaminy. Środki odurzające pochowane były w różnych miejscach pokoju oraz piwnicy, które zajmował 38-latek. Oprócz tego funkcjonariusze znaleźli m.in. wagę elektroniczną, 2 młynki oraz pieniądze.

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co przewidziana jest kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Wobec mężczyzny prokurator zastosował policyjny dozór.