Dzisiaj (06.6) o godzinie 8:15 z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury wystartował pierwszy samolot do Wrocławia. Nowe rozkładowe połączenie z Mazur do stolicy Dolnego Śląska realizuje polska regionalna linia lotnicza SprintAir.

Loty do Wrocławia odbywać się będą w poniedziałki i piątki. Rozkład, który umożliwia zarówno zaplanowanie krótkiego weekendowego wyjazdu, jak i dłuższego wypoczynku na Dolnym Śląsku, w połączeniu z oczywistymi atutami takimi jak szybkość i komfort podróży samolotem oraz przystępna cena biletów mogą zachęcić podróżnych do skorzystania z oferty – mówi Adriana Fibingier-Pawelska, dyrektor ds. marketingu i PR.

Samoloty do Wrocławia stratować będą w poniedziałki o godzinie 08:15 oraz w piątki o 18:15. Najtańsze bilety na tej trasie kosztują 99 zł. Rezerwacji dokonywać można na stronie przewoźnika www.sprintair.eu oraz pod numerem telefonu 22 212 55 77.

SprintAir jest polskim przewoźnikiem lotniczym świadczącym lotnicze usługi transportowe od 2003 roku. Od stycznia 2016 roku SprintAir realizuje rozkładowe operacje pasażerskie z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Krakowa i Berlina. Linia lata również z Portu Lotniczego Radom do Wrocławia, Berlina, Gdańska oraz Pragi oraz z lotniska Zielona Góra/Babimost do Warszawy. W skład floty przewoźnika wchodzi jedenaście samolotów Saab 340 oraz dwa samoloty ATR-72