Firma z Olsztyna z tytułem najlepszego serwisu oponiarskiego w Polsce

  11

  www.rabatol.pl  Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, po raz kolejny wybrał najlepsze serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360° Fleet Services. W regionie północno-wschodnim zwyciężył BestDrive GUMLOP z Olsztyna.

  Ranking typujący najlepsze serwisy oponiarskie sieci Conti360° Fleet Services jest przygotowywany przez Continental od 8 lat. Na podstawie corocznego audytu przeprowadzonego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, eksperci Continental wyłaniają najlepsze serwisy oponiarskie w pięciu regionach handlowych w Polsce. Wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu Serwis Roku Sieci Conti 360° firmy wykazały się sprawną i fachową obsługą klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania.

  W regionie północno-wschodnim bezkonkurencyjny w 2015 r. okazał się serwis ogumienia BestDrive GUMLOP. Firma działa od 2003 r. i służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą serwisową ogumienia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  piskorz

  Najszczersze gratulacje :)!

  bron

  Bardzo dobry warsztat.

  bodzio

  Gumlop jest spoko. Wymieniałem u nich opony nie jeden raz :).

  Lila

  Gumlop szanuje swoich Klientów.

  Desperado

  Serwisuję tylko w Gumlopie!

  Luks

  Gumlop najlepszy!

  Krzysztof

  A ja wymieniam w swojej flocie i jestem bardzo zadowolony,nagroda zasłużona. Moje Gratulacje tak trzymać , a Trolami się nie przejmować !!!!!!

  dzipomnn

  Należy im się pochwała. Są solidni.

  tanny

  Korzystam z ich usług, bo naprawdę warto.

  Andrzej

  Serwis opon Expert na Bałtyckiej od lat wymieniam tam opony w moich autach i jestem zadowolony z fachowej obsługi Pana Gutka.

  wpDiscuz