Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, po raz kolejny wybrał najlepsze serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360° Fleet Services. W regionie północno-wschodnim zwyciężył BestDrive GUMLOP z Olsztyna.

Ranking typujący najlepsze serwisy oponiarskie sieci Conti360° Fleet Services jest przygotowywany przez Continental od 8 lat. Na podstawie corocznego audytu przeprowadzonego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, eksperci Continental wyłaniają najlepsze serwisy oponiarskie w pięciu regionach handlowych w Polsce. Wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu Serwis Roku Sieci Conti 360° firmy wykazały się sprawną i fachową obsługą klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania.

W regionie północno-wschodnim bezkonkurencyjny w 2015 r. okazał się serwis ogumienia BestDrive GUMLOP. Firma działa od 2003 r. i służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą serwisową ogumienia.