Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, po raz kolejny wybrał najlepsze serwisy oponiarskie należące do sieci Conti360° Fleet Services. W regionie północno-wschodnim zwyciężył BestDrive GUMLOP z Olsztyna.

Ranking typujący najlepsze serwisy oponiarskie sieci Conti360° Fleet Services jest przygotowywany przez Continental od 8 lat. Na podstawie corocznego audytu przeprowadzonego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, eksperci Continental wyłaniają najlepsze serwisy oponiarskie w pięciu regionach handlowych w Polsce. Wyróżnione w tegorocznej edycji konkursu Serwis Roku Sieci Conti 360° firmy wykazały się sprawną i fachową obsługą klienta, szybkością realizacji zleceń oraz terminowością ich rozliczania.

W regionie północno-wschodnim bezkonkurencyjny w 2015 r. okazał się serwis ogumienia BestDrive GUMLOP. Firma działa od 2003 r. i służy fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą serwisową ogumienia.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
piskorz

Najszczersze gratulacje :)!

bron

Bardzo dobry warsztat.

bodzio

Gumlop jest spoko. Wymieniałem u nich opony nie jeden raz :).

Lila

Gumlop szanuje swoich Klientów.

Desperado

Serwisuję tylko w Gumlopie!

Luks

Gumlop najlepszy!

Krzysztof

A ja wymieniam w swojej flocie i jestem bardzo zadowolony,nagroda zasłużona. Moje Gratulacje tak trzymać , a Trolami się nie przejmować !!!!!!

dzipomnn

Należy im się pochwała. Są solidni.

tanny

Korzystam z ich usług, bo naprawdę warto.

Andrzej

Serwis opon Expert na Bałtyckiej od lat wymieniam tam opony w moich autach i jestem zadowolony z fachowej obsługi Pana Gutka.

wpDiscuz