Ryanair wylądował w Szymanach

  17
  fot. www.mazuryairport.pl

  www.rabatol.pl  Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (31 maja) ogłosiła pierwsze połączenie z 13. już lotniska w Polsce. Loty z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury do Londynu Stansted rozpoczną się 1 listopada 2016r. i będą realizowane trzy razy w tygodniu. Ryaniar obsłuży na olsztyńskim lotnisku 50.000 klientów rocznie.


  Nowa trasa z Olsztyna do Londynu jest doskonałą propozycją dla pasażerów biznesowych oraz turystów, którzy w ramach programu „Always Getting Better” już wkrótce będą mogli korzystać z jeszcze większej liczby nowych tras, nowych wnętrz kabin samolotów oraz jeszcze niższych cen.

  Aby uczcić ogłoszenie nowego połączenia Olsztyn Mazury – Londyn Stansted, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.ryanair.com do czwartku 2 czerwca do północy.
  Ryanair poinformował również o wcześniejszym przeniesieniu lotów krajowych z Gdańska oraz Wrocławia do Warszawy na lotnisko Chopina. Operacje do/z lotniska Chopina rozpoczną się 4 października.

  Leszek Krawczyk, Prezes Portu Lotniczego Olsztyn Mazury powiedział: „Istotą misji jakiej się podjęliśmy jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, właściwy dobór siatki połączeń to oczywiście cel nadrzędny i podstawowe wyzwanie. Na proces jej powstania wpływ ma wiele czynników, a najważniejszym z nich jest wiedza jaką czerpiemy z wyników przeprowadzonych badań. Efekty i zasadność wyciągniętych wniosków będziecie Państwo mogli ocenić już niebawem.”

  źródło: www.mazuryairport.pl

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Jeszcze UFO brakuje w Szymanach i będzie komplet

  Danuta Bałądź

  Odlotowo!

  Czarny

  jeszcze tylko przydal by sie polaczenie Olsztyn mazury-east midlands (UK)

  Czarny

  przydalo*

  Zuzu

  A taki sens ,że masa ludzi podròżuje do Stansted …nawet z samego Olsztyna i okolic nie wie ten kto nie podròżuje….

  Na Marsa, albo Wenus. Jeszcze się wahają…

  oslo

  Stansted !!!!

  Doooo stansted niech leci :p

  Jestem za 🙂

  do Radomia 🙂

  Marylouise

  Pleasing you should think of somehting like that

  lili

  jaki sens mają loty drugiego przewozika do londynu? Zapotrzebowanie nie jest az tak duże. Bezsens. Lepiej wprowadziliby inną trasę. Do Bristolu chociażby, do Francji czy Hiszpanii.

  wpDiscuz