Linia lotnicza SprintAir dodała Wrocław do listy połączeń realizowanych z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.  W letnim rozkładzie lotów zmieni się również częstotliwość rejsów do Krakowa oraz Berlina.

Już 6 czerwca odbędzie się inaugurujący rejs do Wrocławia.  Loty do stolicy Dolnego Śląska odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki. Połączenie do Krakowa oraz Berlina realizowane będą dwa razy w tygodniu, w piątki oraz niedziele.  Nowy rozkład lotów obowiązywać będzie od 5 czerwca.  Ceny biletów na trasach krajowych rozpoczynają się od 99 zł, natomiast bilet do Berlina kupić można już za 149 zł.

fot. Fot. SprintAir
fot. Fot. SprintAir

Przypomnijmy, że od 17 czerwca trzy razy w tygodniu do Monachium będą  latały z Portu Olsztyn-Mazury słoweńskie linie Adria Airways, a od 18 czerwca trzy razy w tygodniu na lotnisko Londyn Luton poleci Wizz Air.

Według nieoficjalnych informacji kolejni przewoźnicy szykują dla nas premiery. 23 czerwca mają rozpocząć się regularne rejsy do Warszawy. 4 lipca będziemy mogli polecieć do Duesseldorfu. Na tej linii będą latały boeingi 737, które mogą zabrać na pokład, aż 148 pasażerów. To może wskazywać, że do Szyman „wejdzie” Ryan Air. Kolejna przesłanka, to otwarcie drugiego połączenie do Londynu w połowie września. Tym razem do portu Stansted.

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
hans-robinho

stavanger

Gerhard Maslovsky

Basel – Switzerland i Sydney – Australia.

Iwona Gągol

Rzym i Mediolan a najlepiej SARDEGNA

Pawel Qibaq

Leeds-Bradford
Manchester
Liverpool
Doncaster-Sheffield

Teresa Młynarska

Dortmund prosze …

Marta Nalewajk

Doncaster!!!

Rulezz Lee

Olsztyn

Anonimowo

Bardzo bY sie przydal lot z/ do Dortmund

Anonimowo

Bardzo bY sie przydal Dortmund👍

Anna Ejma

Doncaster. Prosimy.

wpDiscuz