Linia lotnicza SprintAir dodała Wrocław do listy połączeń realizowanych z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.  W letnim rozkładzie lotów zmieni się również częstotliwość rejsów do Krakowa oraz Berlina.

Już 6 czerwca odbędzie się inaugurujący rejs do Wrocławia.  Loty do stolicy Dolnego Śląska odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki. Połączenie do Krakowa oraz Berlina realizowane będą dwa razy w tygodniu, w piątki oraz niedziele.  Nowy rozkład lotów obowiązywać będzie od 5 czerwca.  Ceny biletów na trasach krajowych rozpoczynają się od 99 zł, natomiast bilet do Berlina kupić można już za 149 zł.

fot. Fot. SprintAir
fot. Fot. SprintAir

Przypomnijmy, że od 17 czerwca trzy razy w tygodniu do Monachium będą  latały z Portu Olsztyn-Mazury słoweńskie linie Adria Airways, a od 18 czerwca trzy razy w tygodniu na lotnisko Londyn Luton poleci Wizz Air.

Według nieoficjalnych informacji kolejni przewoźnicy szykują dla nas premiery. 23 czerwca mają rozpocząć się regularne rejsy do Warszawy. 4 lipca będziemy mogli polecieć do Duesseldorfu. Na tej linii będą latały boeingi 737, które mogą zabrać na pokład, aż 148 pasażerów. To może wskazywać, że do Szyman „wejdzie” Ryan Air. Kolejna przesłanka, to otwarcie drugiego połączenie do Londynu w połowie września. Tym razem do portu Stansted.