Incydent na Kortowiadzie. Bili i okradali studentów

  7
  Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

  www.rabatol.pl  Olsztyńscy policjanci po zaledwie kilkunastu minutach od zgłoszenia zatrzymali podejrzanych o rozbój i usiłowanie rozboju. Napastnicy zaczepiali studentów wracających z Kortowa. Jednego pobili i zabrali okulary, drugiemu usiłowali zedrzeć koszulkę. Grożą im kary do 18 lat więzienia, gdyż w przeszłości obaj byli już karani za podobne przestępstwa i odbywali kary pozbawienia wolności.

  W piątek około północy doszło do rozboju niedaleko ulicy Warszawskiej. Dwóch mężczyzn pobiło młodego chłopaka wracającego z imprezy i zabrało mu okulary przeciwsłoneczne. Napastnicy idąc w kierunku Kortowa chwilę później zaatakowali kolejną osobę. Tym razem pobili studenta i usiłowali zedrzeć z niego koszulkę wydziałową. Po kilkunastu minutach na wysokości byłej jednostki wojskowej obaj napastnicy zostali zatrzymani przez patrol policji. 26-letni Damian O. i jego rówieśnik Maciej T. trafili do aresztu. Wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty rozboju i usiłowania rozboju.

  Dziś prokurator wystąpił do sądu o zastosowanie wobec nich środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania. Obaj mężczyźni są dobrze znani policjantom. W przeszłości byli już karani za podobne przestępstwa i odbywali kary pozbawienia wolności. Teraz grożą im kary nawet 18 lat więzienia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Do utylizacji takie śmietniki. Nie potrafią się bawić, to niech mają za swoje. Mają szczęście, że broń ostra jest jeszcze w Polsce nielegalna

  Chwała Bohaterom! Niszcz studenckie bydło!

  Rozalka

  Tylko, że zapewne dzięki temu studenckiemu bydłu to utrzymujesz się Ty i Twoja cała rodzinka….

  dlatego dmuchać na zimne chyba że komuś mało to może mieć wrażenia

  napochybalebele

  wyslac do kamieniołomu czy innej ciężkiej pracy, jak im się tak nudzi to niech sie przydadzą do czegos

  Dobrze im gnojom zasłużyli sobie to teraz muszą za swoją głupotę bulic

  W kodeksie karnym nie ma takiego wyroku.

  wpDiscuz