Samochód bez kierowcy potrącił pieszego

  3

  www.rabatol.pl  Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło wczoraj rano na ulicy Armii Krajowej w Barczewie. O pechowej dacie 13 maja w piątek może śmiało mówić 77-letni pieszy, na którego stoczył się samochód. Jak ustalili policjanci kierowca zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny gdy opuszczał swój pojazd.

  Wczoraj około godziny 9.oo na ulicy Armii Krajowej w Barczewie doszło do niecodziennego wypadku drogowego. Na 77-letniego mężczyznę stoczył się samochód. Jak ustalili policjanci kierowca wychodząc z auta zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny. Auto ruszyło i potrąciło przechodzącego Placem Pocztowym 77-latka. Pokrzywdzony ze złamaną nogą został zabrany przez pogotowie do szpitala w Olsztynie. Na miejscu policjanci zabezpieczyli dowody i wykonali dokumentacje, która trafi do sądu.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Ania

  INTERWENCJA OLSZTYNSKIEJ POLICJI , UDOSTEPNIAC I OPLUWAC NA MIESCIE !!!
  Starsza kobieta omal nie pobita…

  https://www.youtube.com/watch?v=cNcPW04L-VU

  A nie pecha?

  dziś okolo godz 14 na Likusach był wypadek ..wciagali auto na lawete ..a było to na górce przy kościele ..czekalam przed lawetą na możliwość ominiecia jej no i cos poszło nie tak bo auto z otwartymi drzwiami stoczyło siez lawety i z górki ..dzięki Bogu omineło moje auto i zjechało w krzaki..strach pomyśleć gdyby akurat ktoś tamtedy przechodził

  wpDiscuz