Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło wczoraj rano na ulicy Armii Krajowej w Barczewie. O pechowej dacie 13 maja w piątek może śmiało mówić 77-letni pieszy, na którego stoczył się samochód. Jak ustalili policjanci kierowca zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny gdy opuszczał swój pojazd.

Wczoraj około godziny 9.oo na ulicy Armii Krajowej w Barczewie doszło do niecodziennego wypadku drogowego. Na 77-letniego mężczyznę stoczył się samochód. Jak ustalili policjanci kierowca wychodząc z auta zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny. Auto ruszyło i potrąciło przechodzącego Placem Pocztowym 77-latka. Pokrzywdzony ze złamaną nogą został zabrany przez pogotowie do szpitala w Olsztynie. Na miejscu policjanci zabezpieczyli dowody i wykonali dokumentacje, która trafi do sądu.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ania

INTERWENCJA OLSZTYNSKIEJ POLICJI , UDOSTEPNIAC I OPLUWAC NA MIESCIE !!!
Starsza kobieta omal nie pobita…

https://www.youtube.com/watch?v=cNcPW04L-VU

Monika Zdunek

A nie pecha?

Hania Książek

dziś okolo godz 14 na Likusach był wypadek ..wciagali auto na lawete ..a było to na górce przy kościele ..czekalam przed lawetą na możliwość ominiecia jej no i cos poszło nie tak bo auto z otwartymi drzwiami stoczyło siez lawety i z górki ..dzięki Bogu omineło moje auto i zjechało w krzaki..strach pomyśleć gdyby akurat ktoś tamtedy przechodził

wpDiscuz