21-letni diler narkotykowy zatrzymany na Zatorzu

  14

  www.rabatol.pl  Olsztyńscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, który według ich informacji miał handlować narkotykami. Podczas przeszukania jego mieszkania, a także innych zajmowanych przez niego pomieszczeń, funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków, pieniądze uzyskane z ich sprzedaży, a także sześć rowerów pochodzących z kradzieży na terenie Olsztyna.

  Do zatrzymania dilera doszło wczoraj (12.05.2016) na olsztyńskim Zatorzu o godz. 19:00 na ul. Puszkina.

  Z wcześniejszych ustaleń policjantów wynikało, że 21-latek najprawdopodobniej rozprowadza narkotyki nie tylko na terenie Zatorza ale również całego miasta. Funkcjonariusze mieli również informację, że młody mężczyzna może mieć związek z ostatnimi licznymi kradzieżami rowerów.

  Przypuszczenia policjantów z Wydziału Narkotykowego Komendy miejskiej Policji w Olsztynie potwierdziły się, gdy przeszukane zostały pomieszczenia zajmowane przez 21-latka.

  W mieszkaniu na Zatorzu policjanci znaleźli około 1500 porcji metamfetaminy i amfetaminy, 200 porcji marihuany i ponad 50 tabletek ekstazy. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 18 tys. zł w gotówce, która pochodziła w większości ze sprzedaży narkotyków. Wartość rynkowa zabezpieczonych substancji wynosi ponad 30 tys. zł.

  Jak ustalili policjanci 21-letni mieszkaniec Olsztyna ma na sumieniu nie tylko przestępstwa narkotykowe. Podczas przeszukania piwnicy należącej do członka jego rodziny policjanci znaleźli pięc rowerów pochodzących najprawdopodobniej z kradzieży. Szósty został odnaleziony w kiosku dzierżawionym przez 21-latka. Wszystkie jednoślady zostały zabezpieczone. Już wiadomo, że część z nich jest zarejestrowana w systemie policyjnym jako utracona w wyniku kradzieży. Policjanci będą ustalać właścicieli i przekazywać rowery w ich ręce.

  W czwartek 21-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Dziś zostanie przesłuchany i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz handlu nimi.

  Za przestępstwa te grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają także udział 21-latka w kradzieży rowerów.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  w dupę sobie wsadźcie te liście 😀

  Anonimowo

  paweł ty i tak cwelem jestes za takie pisanie pierdol sie pało nara

  Ania

  INTERWENCJA OLSZTYNSKIEJ POLICJI , UDOSTEPNIAC I OPLUWAC NA MIESCIE !!!
  Starsza kobieta omal nie pobita…

  https://www.youtube.com/watch?v=cNcPW04L-VU

  No ale Dilera złapali przez duże D , a ci mafiozi co handlują tonami to na wolności . Złapali leszcza ?!

  Anonimowo

  JAK KURWA KRAJ NIE DAJE ZAROBIC TO JAK KURWA MA ŻYĆ ?!

  Paweł

  Nie wiem komu on gonił taką trawę… chyba co najwyżej zdesperowanym małolatom. Przecież to wygląda jak pożółkłe liście z drzewa 😉 Ewentualnie ta torba to jedna porcja na makumbe 😉 😀

  Hahahaha co to jest za trawa? Ktoś to pali? Haha

  Przecież to jakieś potpourri…

  Przypalowiec jakiś jebany 😀

  Mateusz xd

  4 pakiety po 20g amfetaminy, 10g metaamfetaminy i 50g bazyli

  wpDiscuz