Kradł koła z zaparkowanego auta

  4

  www.rabatol.pl  W poniedziałek wieczorem operator monitoringu zauważył, że na jednym z parkingów ktoś odkręca koło w zaparkowanym aucie. Policjanci pojechali na miejsce i zobaczyli mężczyznę z samochodowym kołem, które na ich widok wyrzucił i zaczął uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  Wczoraj wieczorem (10.05) policjanci pojechali na jeden z olsztyńskich parkingów, gdzie osoba miała odkręcać koła w samochodzie. Zdarzenie zauważył operator monitoringu miejskiego, który natychmiast wysłał na miejsce patrol.

  Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę niosącego koło samochodowe, które na ich widok wyrzucił i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali Daniela Ś. Miał on przy sobie kombinerki i klucz rowerowy. Policjanci odzyskali również drugie koło, które 23-latek schował pod pobliskimi schodami.

  Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Był trzeźwy. Odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Lacey

  Son of a gun, this is so helfupl!

  Anonimowo

  Na Dabrowszczakow 1 mieszka jeden taki złodziej Piotrek zna go pol miasta Piotr S uwazac
  kiedyś postrach samochodów na Jarotach wyrywal w nich lusterka co za człowiek masakra… Znaja go wszędzie z roznej strony.

  jebzdzidy

  Który parking? Na jakiej ulicy?

  Anonimowo

  No tak … 22 latek zrobil sie 23 latkiem w ciągu sekundy …

  wpDiscuz