W poniedziałek wieczorem operator monitoringu zauważył, że na jednym z parkingów ktoś odkręca koło w zaparkowanym aucie. Policjanci pojechali na miejsce i zobaczyli mężczyznę z samochodowym kołem, które na ich widok wyrzucił i zaczął uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latka. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem (10.05) policjanci pojechali na jeden z olsztyńskich parkingów, gdzie osoba miała odkręcać koła w samochodzie. Zdarzenie zauważył operator monitoringu miejskiego, który natychmiast wysłał na miejsce patrol.

Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę niosącego koło samochodowe, które na ich widok wyrzucił i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali Daniela Ś. Miał on przy sobie kombinerki i klucz rowerowy. Policjanci odzyskali również drugie koło, które 23-latek schował pod pobliskimi schodami.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Był trzeźwy. Odpowie za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Lacey

Son of a gun, this is so helfupl!

Anonimowo

Na Dabrowszczakow 1 mieszka jeden taki złodziej Piotrek zna go pol miasta Piotr S uwazac
kiedyś postrach samochodów na Jarotach wyrywal w nich lusterka co za człowiek masakra… Znaja go wszędzie z roznej strony.

jebzdzidy

Który parking? Na jakiej ulicy?

Anonimowo

No tak … 22 latek zrobil sie 23 latkiem w ciągu sekundy …

wpDiscuz