Wracał pijany z imprezy, ukradł z balkonu donice z kwiatami

  12

  www.rabatol.pl  Mandatem karnym za kradzież został ukarany 22-letni mieszkaniec Olsztyna, który w ubiegły weekend wracając z imprezy postanowił ukraść donice z kwiatami z balkonu sąsiadki i postawić na swoim. Pokrzywdzona rozpoznała swoje kwiaty na balkonie sąsiada i wezwała na miejsce Policję.

  Wczoraj (09.05) wieczorem policjanci pojechali na nietypową interwencję. Zgłaszająca oświadczyła, iż w ubiegły weekend, z balkonu zostały skradzione jej donice z kwiatami. W poniedziałek zauważyła swoje pelargonie na balkonie w pobliskim bloku. W związku z tym postanowiła wezwać policję.

  Funkcjonariusze ustalili numer mieszkania do którego przynależy balkon na którym miały znajdować się skradzione rośliny. W środku zastali 22-latka, który na pytanie jak wszedł w posiadanie kwiatów stwierdził, że kupił je na portalu internetowym. Nie był w stanie jednak podać danych aukcji, pokazać ogłoszenia ani w jakikolwiek sposób potwierdzić swojej wersji zdarzeń.

  Zgłaszająca była przekonana, że donice z kwiatami należą do niej. Wskazała charakterystyczny sposób posadzenia pelargonii, uszkodzenia donic oraz wzmocnienia ich konstrukcji własnej roboty. Była pewna, że należą do niej.

  Kamil J. w końcu przyznał się do kradzieży kwiatów. Jak dodał, w miniony weekend wracała pijany z imprezy, zobaczył na balkonie pelargonie i postanowił je ukraść. Kwiaty tak mu się spodobały, że postawił je na swoim balkonie.

  Za popełnione wykroczenie 22-latek został ukarany mandatem karnym. Właścicielka kwiatów odzyskała swoją własność i ponownie będzie mogła cieszyć się widokiem pelargonii na swoim balkonie.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Takie czasy, że człowiek człowiekowi nawet porażki zazdrości….

  Ania

  sprawa w sam raz na poziom polskiej policji. Gratuluje sukcesu panowie…czuje sie bezpieczniej wiedzac ze pilnujecie kwiatkow na moim balkonie

  NIKT

  Ha ha wracała pijany…😂

  Wyrwal chwasta kryminal 🙂

  Piotr Studnicki Karolina Jakowicka hahahahaha

  Tuska płeć ci się pomylila

  Daria Cieszyńska tym razem z donicy? :/

  od razu pijany

  ale patola

  hahahahahahah!! rozpoznala swoje kwiaty hahahh!

  Piotrek Jeger, brzmi znajomo

  Marta Julia jak by wiek się zgadzał to bym się zastanowił czy na pewno wszystko pamiętam:)

  Nie wiem jak dam rade przeżyć reszte dnia po tej informacji..

  wpDiscuz