Wracał pijany z imprezy, ukradł z balkonu donice z kwiatami

    12

    www.rabatol.pl    Mandatem karnym za kradzież został ukarany 22-letni mieszkaniec Olsztyna, który w ubiegły weekend wracając z imprezy postanowił ukraść donice z kwiatami z balkonu sąsiadki i postawić na swoim. Pokrzywdzona rozpoznała swoje kwiaty na balkonie sąsiada i wezwała na miejsce Policję.

    Wczoraj (09.05) wieczorem policjanci pojechali na nietypową interwencję. Zgłaszająca oświadczyła, iż w ubiegły weekend, z balkonu zostały skradzione jej donice z kwiatami. W poniedziałek zauważyła swoje pelargonie na balkonie w pobliskim bloku. W związku z tym postanowiła wezwać policję.

    Funkcjonariusze ustalili numer mieszkania do którego przynależy balkon na którym miały znajdować się skradzione rośliny. W środku zastali 22-latka, który na pytanie jak wszedł w posiadanie kwiatów stwierdził, że kupił je na portalu internetowym. Nie był w stanie jednak podać danych aukcji, pokazać ogłoszenia ani w jakikolwiek sposób potwierdzić swojej wersji zdarzeń.

    Zgłaszająca była przekonana, że donice z kwiatami należą do niej. Wskazała charakterystyczny sposób posadzenia pelargonii, uszkodzenia donic oraz wzmocnienia ich konstrukcji własnej roboty. Była pewna, że należą do niej.

    Kamil J. w końcu przyznał się do kradzieży kwiatów. Jak dodał, w miniony weekend wracała pijany z imprezy, zobaczył na balkonie pelargonie i postanowił je ukraść. Kwiaty tak mu się spodobały, że postawił je na swoim balkonie.

    Za popełnione wykroczenie 22-latek został ukarany mandatem karnym. Właścicielka kwiatów odzyskała swoją własność i ponownie będzie mogła cieszyć się widokiem pelargonii na swoim balkonie.

    PODZIEL SIĘ

    Dodaj komentarz

    Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

    Takie czasy, że człowiek człowiekowi nawet porażki zazdrości….

    Ania

    sprawa w sam raz na poziom polskiej policji. Gratuluje sukcesu panowie…czuje sie bezpieczniej wiedzac ze pilnujecie kwiatkow na moim balkonie

    NIKT

    Ha ha wracała pijany…😂

    Wyrwal chwasta kryminal 🙂

    Piotr Studnicki Karolina Jakowicka hahahahaha

    Tuska płeć ci się pomylila

    Daria Cieszyńska tym razem z donicy? :/

    od razu pijany

    ale patola

    hahahahahahah!! rozpoznala swoje kwiaty hahahh!

    Piotrek Jeger, brzmi znajomo

    Marta Julia jak by wiek się zgadzał to bym się zastanowił czy na pewno wszystko pamiętam:)

    Nie wiem jak dam rade przeżyć reszte dnia po tej informacji..

    wpDiscuz