Spuszczał paliwo z zaparkowanego przy ulicy Rolnej samochodu

  2
  Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

  www.rabatol.pl  Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który spuszczał paliwo z zaparkowanego przy ulicy Rolnej samochodu. Jak się okazało, 43-latek przyjechał kraść paliwo mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie i sądowy zakaz. Za powyższe przestępstwa grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również wysokiej grzywny.

  Wczoraj kilkanaście minut po północy na ulicy Rolnej w Olsztynie policjanci ruchu drogowego zauważyli mężczyznę, który kucał przy samochodzie. Jak się okazało, 43-latek kradł paliwo z zaparkowanego fiata. Policjanci ustalili, że mieszkaniec Olsztyna przyjechał na „akcję” swoim pojazdem, który zostawił kilkanaście metrów dalej. Nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, iż 43-latem miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Gdy funkcjonariusze sprawdzili go w systemie informatycznym okazało się również, że ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do sierpnia tego roku.

  Sprawca przyznał się do zarzucanych mu przestępstw oraz do kradzieży paliwa, tłumacząc swoje zachowanie brakiem pieniędzy.

  Za powyższe przestępstwa grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również wysokiej grzywny.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  To nie śmieszne, bo mi około dwóch miesięcy temu ściągnięto całe paliwo…A trochę tego było w baku…

  Chyba będzie kolejna afera paliwowa ?? 😉

  wpDiscuz