Olsztynianin hodował w domu konopie indyjskie

  5

  www.rabatol.pl  Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 23-latka, który w swoim domu uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 10 krzaków tej rośliny oraz 81 gram marihuany. Za uprawę oraz posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w jednej z miejscowości w gm. Barczewo znajduje się uprawa konopi indyjskich.

  W czwartek (05.05) funkcjonariusze pojechali w to miejsce. Po wejściu do domu od razu wyczuli charakterystyczny zapach konopi. W jednym z pokojów policjanci znaleźli specjalnie skonstruowany namiot w środku którego było 10 krzaków rośliny. Oprócz tego, funkcjonariusze znaleźli również 81 gram marihuany.

  23-letni Grzegorz W. przyznał, że uprawa oraz narkotyki należą do niego. Jak oświadczył, hoduje rośliny na własny użytek.

  Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym usłyszy zarzut uprawiania konopi indyjskich oraz posiadania środków odurzających. Grozić mu będzie kara pozbawienia wolności do lat 3.

  marihuana 2

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  I po co hodowal? Mogl kupic legalnie w holce i sobie palic kretyn jednym słowem
  polezy trochę teraz brak kultury i cham i prostak

  zamknac go! przestepca! jak tak mozna??!!!
  „taki mamy klimat”

  Tylko śmierć jest odpowiednią karą…

  I Polska dalej w czarnej dupie…

  starczy im na troche

  wpDiscuz