Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 23-latka, który w swoim domu uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 10 krzaków tej rośliny oraz 81 gram marihuany. Za uprawę oraz posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w jednej z miejscowości w gm. Barczewo znajduje się uprawa konopi indyjskich.

W czwartek (05.05) funkcjonariusze pojechali w to miejsce. Po wejściu do domu od razu wyczuli charakterystyczny zapach konopi. W jednym z pokojów policjanci znaleźli specjalnie skonstruowany namiot w środku którego było 10 krzaków rośliny. Oprócz tego, funkcjonariusze znaleźli również 81 gram marihuany.

23-letni Grzegorz W. przyznał, że uprawa oraz narkotyki należą do niego. Jak oświadczył, hoduje rośliny na własny użytek.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym usłyszy zarzut uprawiania konopi indyjskich oraz posiadania środków odurzających. Grozić mu będzie kara pozbawienia wolności do lat 3.

marihuana 2

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

I po co hodowal? Mogl kupic legalnie w holce i sobie palic kretyn jednym słowem
polezy trochę teraz brak kultury i cham i prostak

Bartek Pe

zamknac go! przestepca! jak tak mozna??!!!
„taki mamy klimat”

Simon Smoluch

Tylko śmierć jest odpowiednią karą…

Damian Lipka

I Polska dalej w czarnej dupie…

Dżony Dżons

starczy im na troche

wpDiscuz