Śmiertelnie potrącił pieszego na ul. Leonharda i uciekł

  22

  www.rabatol.pl  Kara nawet 12 lat pozbawienia wolności może grozić osobie, która spowodowała wypadek ze skutkiem śmiertelnym na ulicy Leonharda a następnie uciekła z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. W wyniku tego zdarzenia 39-letni pieszy stracił życie. Policjanci w dalszym ciągu szukają mężczyzny, który podczas wypadku siedział za kierownicą golfa.

  Do tragicznego wypadku doszło kilkanaście minut po godzinie 3.00 na ulicy Leonharda w Olsztynie. 39-letni pieszy, który został potrącony przez samochód zginał na miejscu. Do godziny 6.30 na miejscu zdarzenia pracowali m.in. policjanci z drogówki. Przy udziale prokuratora przeprowadzone zostały oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący vw golfem potrącił mężczyznę przechodzącego po przejściu dla pieszych a następnie uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Dzięki temu nagraniu funkcjonariusze szybko ustalili, jakim pojazdem poruszał się sprawca wypadku i w którym kierunku odjechał. Po godzinie 6.00 rano golf, który najprawdopodobniej brał udział w tym zdarzeniu, został odnaleziony na olsztyńskim Zatorzu.

  Na miejsce skierowano przewodnika z psem tropiącym, technika kryminalistyki oraz grupę dochodzeniowo – śledczą. W dalszym ciągu policjanci poszukują mężczyzny, który w chwili zdarzenia siedział za kierownicą golfa.

  Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Dożywocie dla tego gnoja!
  Z chodnika pod wpływem zabił młodego człowieka 🙁
  Zgnij w więzieniu albo Ciebie spotka to samo bydlaku !

  K.R

  Dożywocie to za mało kara śmierci

  Policja prosi o pomoc….ale tablice zamazane.Proponuje wstawić jeszcze fotkę z kamer gdzie widać kierowcę tylko żeby nie zapomnieli zamazać twarzy 🙁

  Anonimowo

  Przepraszam , o kotrej Policja była na miejscu śmiertelenego wypadku ?! Jak sprawnie zatem zadziałał monitoring , kto tam siedzi i jakie za to bierze pieniądze?! I ostatnie właściciel auta nie zawsze jest kierującym więc dochodzenie raczej umrze w martwym punkcie , właściciel był pewnie pijany i nie pamięta heh …

  „Kara NAWET 12 lat pozbawienia wolności MOŻE grozić osobie” no faktycznie srogo

  Anonimowo

  Tyle kamer, taka inwigilacja i co i raptem ich nie ma… brak słów

  Do redakcji: jak jakiś konfident wyśle wam filmik z kierowcami, którzy przez burdel w centrum (dzieło betonowicza) zmuszeni są do łamania przepisów to nie czaicie się, żeby pokazać numery rejestracyjne, a tu, gdy jakiś zwyrodnialec zabija drugiego człowieka to zamazujecie blachy i jeszcze bezczelnie pytacie się, czy ktoś rozpoznaje samochód… Ręce opadają! Tak, pewnie zaraz skasujecie ten komentarz, bo jest niewygodny, co nie?

  Rozpoznaje! Golf IV

  bob

  skoro szukacie sprawcy i prosicie internatutów o pomoc to po co zaslaniacie nr rejestracyjne ?

  Olsztynianin

  Bo w tej redakcji pracują same zjeby umysłowe.

  To jest kurwa żart? A kamer nie ma nigdzie?

  wpDiscuz