Policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie w niespełna pół godziny od zdarzenia zatrzymali mężczyznę, który jest podejrzany o ugodzenie nożem mieszkańca miasta. Pokrzywdzony został zaatakowany na przystanku autobusowym przy ulicy Limanowskiego. Co było powodem takiej agresji, ustalają teraz policjanci.

Do szpitala z raną kłutą uda trafił mieszkaniec Olsztyna. Wczoraj wieczorem mężczyzna został zaatakowany przez nożownika na przystanku autobusowym przy ulicy Limanowskiego. 46-letni napastnik ugodził go nożem i uciekł. Pokrzywdzony zapamiętał jak wyglądał sprawca i rysopis przekazał policjantom. Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie patrolując ulice miasta wytypowali, i po krótkim pościgu zatrzymali Tomasza K. 46-latek miał przy sobie zakrwawiony nóż, który został zabezpieczony jako dowód w sprawie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dziś najprawdopodobniej usłyszy zarzut uszkodzenia ciała za co może mu grozić kara więzienia. Jaki był powód ataku, na chwilę obecną nie wiadomo. Policjanci ustalają świadków tego zdarzenia i zbierają materiał dowodowy.