Zatrzymani dwaj mężczyźni, odzyskane pojazdy i zlikwidowana tzw. dziupla samochodowa – to efekt działań mrągowskich kryminalnych, którzy na terenie jednej z posesji gminy Mrągowo zabezpieczyli dwa volkswageny. Jak ustalili policjanci auta skradziono na terenie Belgii. Jeszcze tego samego dnia do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczy proceder.

W środę (22.04) mrągowscy kryminalni zabezpieczyli dwa skradzione osobowe VW Golfy. Częściowo rozebrane samochody stały w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Mrągowo.

Jak ustalili funkcjonariusze jeden z nich został skradziony w styczniu tego roku, a drugi w marcu. Co ciekawe dotarły one do Polski aż z Belgii. Wartość odzyskanego mienia policjanci wstępnie oszacowali na 40 tys. zł.

Samochody zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu, a do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczy proceder.

Za włamanie i kradzież samochodu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Plastuś

Brawo!

wpDiscuz