Policjanci zlikwidowali tzw. dziuplę i odzyskali skradzione auta

  1

  www.rabatol.pl  Zatrzymani dwaj mężczyźni, odzyskane pojazdy i zlikwidowana tzw. dziupla samochodowa – to efekt działań mrągowskich kryminalnych, którzy na terenie jednej z posesji gminy Mrągowo zabezpieczyli dwa volkswageny. Jak ustalili policjanci auta skradziono na terenie Belgii. Jeszcze tego samego dnia do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczy proceder.

  W środę (22.04) mrągowscy kryminalni zabezpieczyli dwa skradzione osobowe VW Golfy. Częściowo rozebrane samochody stały w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Mrągowo.

  Jak ustalili funkcjonariusze jeden z nich został skradziony w styczniu tego roku, a drugi w marcu. Co ciekawe dotarły one do Polski aż z Belgii. Wartość odzyskanego mienia policjanci wstępnie oszacowali na 40 tys. zł.

  Samochody zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu, a do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępczy proceder.

  Za włamanie i kradzież samochodu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Plastuś

  Brawo!

  wpDiscuz