Okradł znajomą z oszczędności

  1
  Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

  www.rabatol.pl  Karę bezwzględnego pozbawienia wolności odbywa już 22–letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego, który mieszkając u swojej znajomej ukradł zaoszczędzone przez nią pieniądze, które następnie wydał na alkohol i zabawę. Jak się okazało mężczyzny poszukiwał już policja w Kwidzyniu.

  Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży pieniędzy. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. W trakcie prowadzonego postępowania ustalili, że pokrzywdzona w swoim mieszkaniu schowała zaoszczędzone pieniądze.

  Pewnego dnia do kobiety przyjechał jej znajomy z dwoma kolegami. Mężczyźni mieszkali przez dłuższy czas u pokrzywdzonej. Kiedy wyjechali kobieta zauważyła, że zniknęły zaoszczędzone przez nią pieniądze.

  Funkcjonariusze przesłuchali świadków, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jednemu z mężczyzn zarzutów. 22–latek nie stawiał się jednak na wezwania, więc policjanci wszczęli za nim poszukiwania.

  W trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany również przez policję z Kwidzyna, gdyż do ich postępowania miał on zasądzony tymczasowy areszt.

  Po roku ukrywania się 22–latek został zatrzymany, a policjanci z Kisielic przedstawili mieszkańcowi powiatu Kwidzyńskiego zarzut, do którego się przyznał. Jak przyznał skradzione pieniądze wydał na alkohol i zabawę.

  Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Teraz czeka go bezwzględne pozbawienie wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Bydlak

  wpDiscuz