Zaparkował auto w mieście a odebrał je z parkingu depozytowego

  2
  Zdjęcie jest ilustracją do artykułu.

  Każdy kierowca powinien parkować samochód w miejscu nie zabronionym i tak aby nie utrudniało ruchu lub nie będzie w inny sposób zagrażało bezpieczeństwu. W innym przypadku auto może zostać odholowane na parking depozytowy. Przekonał się o tym mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna, nie dość, że za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem, to musiał się liczyć kosztami związanymi z usunięciem pojazdu z parkingu depozytowego.

  Wczoraj ok godziny 8.30 policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Żołnierską. Z informacji zgłaszającego wynikało, że na zapleczu budynku zaparkowane auto utrudniało ruch. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Osobowa skoda zaparkowana była w strefie zamieszkania, w miejscu zabronionym i jednocześnie utrudniała ruch.

  Z uwagi na to, iż na miejscu nie było właściciela pojazdu funkcjonariusze wezwali holownik z Olsztyńskiego Zakładu Komunalnego, który zabrał skodę na parking depozytowy. Kilka godzin później kierowca auta zgłosił się na Policję. Za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem.

  2 KOMENTARZE

  1. „nie zabronionym” NIE z przymiotnikami pisze się razem!!!!!!!!!!!!!!!!!
   NIE DOŚĆ, ŻE MERYTORYCZNE TO JESZCZE ORTOGRAFICZNE DNO!!!!!!!!!!!!

  DODAJ KOMENTARZ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here