Rusza kampania promocyjna Olsztyna na Śląsku

  3

  www.rabatol.pl  Rusza kampania promocyjna naszego miasta na Śląsku. Od połowy kwietnia mieszkańcy tego regionu Polski będą mogli dowiedzieć się o walorach stolicy Warmii i Mazur.

  Na antenie Telewizji Silesia wyemitowanych zostanie 100 spotów reklamujących walory Olsztyna oraz 200 tzw. wskazań sponsorskich. Uzupełnieniem będą reklamy w przestrzeni publicznej oraz kampania prasowa.

  – Marki visit.olsztyn.eu oraz „Nocujesz-Zyskujesz” to w tej chwili najmocniej przez nas wspierane działania – mówi dyrektor ratuszowego Biura Promocji, Krzysztof Otoliński. – Portal visit.olsztyn.eu to dedykowane turystom kompendium wiedzy na temat Olsztyna obejmujące atrakcje turystyczne, zabytki, kalendarz imprez, przewodniki, trasy, opcje spędzania aktywnego wypoczynku. Natomiast akcja „Nocujesz-Zyskujesz” to oferta dla tych, którzy zatrzymają się  w naszym mieście na dłużej. Wystarczy zanocować w jednym z hoteli biorących udział w akcji, aby dostać szereg zniżek.

  Finałem kampanii będzie udział Olsztyna w chorzowskich Targach Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów”, które odbędą się między 13 a 15 maja. Przedstawimy propozycję dla tych, którzy z różnych względów odkładają wakacyjne wyjazdy zagraniczne, zmieniając plany na urlop w Polsce, jak i dla tych, którzy chcieliby spędzić w Olsztynie tylko kilka dni.

  Impreza odbywa się w Parku Śląskim, na pograniczu Chorzowa, Katowic i Siemianowic Śląskich. Dzięki temu z ofertą może zapoznać się liczna grupa mieszkańców tej części Polski.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  To jeszcze niech pokażą 100 baranów co te miasto zepsuli lub psują dalej 🙂 Grzybowicz z bandą nieudolnych partaczy…. no i już mamy pierwszą 50tkę 😀

  bananek8383

  żeby chociaż te światła działały z sensem a podjechać w okolicę ratusza to by ch** projektanta strzelił. Jak będę chciał podstawić sobie świnię to osobiście go zatruudnię. A Olsztyn będę dalej wszystkim reklamował ale ze szczerymi i bogatymi obelgami co do zarządców miasta.

  Tramwaje to żadna atrakcja… Korki są wszędzie…to co tam będzie w tych spotach???

  wpDiscuz