Wystarczył moment nieuwagi 23-latki za kierownicą, żeby prowadzony przez nią samochód wylądował w rowie, a dwie pasażerki w szpitalu. W miejscowości Stawki kierująca z nieznanej przyczyny zjechała najpierw na przeciwległy pas drogi, a następnie do przydrożnego rowu.

Wczoraj (12.04) około godz. 10:00 oficer dyżurny otrzymał informację, że w miejscowości Stawki w przydrożnym rowie znajduje się pojazd. Na miejscu okazało się, że 23-latka kierująca mitsubishi z nieznanych przyczyn, zjechała na przeciwległy pas, a następnie wpadła do przydrożnego rowu.

Kierująca nie odniosła obrażeń, natomiast dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala. 55- i 75- latka uskarżały się na ból klatki piersiowej i kręgosłupa. Na miejscu zdarzenia 23-latka powiedziała funkcjonariuszom, że sama nie umie wytłumaczyć co właściwie się stało i nie wie dlaczego zjechała do rowu. Kierującą na miejscu przebadano na zawartość alkoholu, w chwili zdarzenia była trzeźwa.

Policjanci ruchu drogowe wraz technikiem przeprowadzili oględziny miejsca i zebrali materiał dowodowy, co posłuży do ustalenia przebiegu wypadku.

Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą węgorzewscy policjanci.