Kary do 10 lat pozbawienia wolności grożą trojgu mieszkańcom powiatu szczycieńskiego. Wielbiciele salonów gier postanowili w łatwy i nielegalny sposób pozyskać pieniądze. 31-latek, 22-latek i jego 19-letnia znajoma włamali się do jednego z salonów gier na terenie Szczytna, a następnie ukradli blisko 5000 złotych. Miłośnicy automatów zostali zatrzymani przez szczycieńskich policjantów i noc spędzili w policyjnej celi.

W miniony poniedziałek policjanci szczycieńskiej komendy zatrzymali trzy osoby podejrzane o włamanie i kradzież blisko 5000 tysięcy złotych. Wielbiciele salonów wpadli na pomysł aby w łatwy sposób pozyskać gotówkę. 31-latek, 22-latek i jego 19-letnia znajoma włamali się do jednego z salonów gier na terenie miasta. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-latka udostępniła znajomym klucze do lokalu, w którym pracowała. Mężczyźni pozostawili kobietę na tzw. „czatach” podczas gdy sami weszli do kasyna. 31-latek i jego 22-letni znajomy otworzyli maszyny i podzielili się zdobytym łupem. Następnie cała trójka poszła do innego salonu gier położonego na terenie miasta aby podwoić pieniądze pochodzące z kradzieży.

Miłośnicy automatów zostali zatrzymani przez szczycieńskich policjantów. Okazało się, że świat gier był daleki od realnego gdyż noc spędzili w policyjnej celi. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Grożą im kary do 10 lat pozbawienia wolności.