Olsztyn: Dosypał narkotyki żonie do piwa

  7

  www.rabatol.pl  Za narażenie swojej żony na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu odpowie 30-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna bez wiedzy małżonki dodał jej do piwa amfetaminę. Kobieta bardzo źle się poczuła, dostała drgawek i miała problemy z oddychaniem. Gdy następnego dnia poszła do szpitala na badania, i potwierdziło się, że jest pod wpływem środków odurzających, o wszystkim postanowiła powiadomić policjantów.

  Wczoraj do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zgłosiła się mieszkanka miasta. Kobieta stwierdziła, że mąż bez jej wiedzy dodał jej do piwa amfetaminę, po której źle się poczuła. Dostała drgawek, zaczęło szybciej bić jej serce oraz miała problemy z oddychaniem. Gdy w ubraniach męża znalazła puste opakowania po narkotykach, postanowiła zrobić sobie badania na zawartość narkotyku w organizmie. W szpitalu okazało się, że faktycznie znajduje się pod jego działaniem. Tego samego dnia kobieta zgłosiła się do Komendy Miejskie Policji w Olsztynie i złożyła wniosek o ściganie i ukaranie sprawcy, czyli męża.

  Policjanci zatrzymali 30-latka w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania mieszkania znaleźli woreczek z zawartością białego proszku. Okazało się, że jest to amfetamina. Również przy sobie mężczyzna miał ukryte dwa woreczki z tym samym narkotykiem.

  Za posiadanie narkotyków grozi mu kara 3 lat więzienia. Niewykluczone, że odpowie również za inne przestępstwo, czyli narażenie swojej żony na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Aga

  Moim zdanien szybko chce się go pozbyc i go wrabia. Niby jaki by mial murc w tym cel??

  mother

  pewnie chccial ja dymac cala nocke 😀

  Anonimowo

  pewnie chaty nie chciała mu sprzatac

  Beczka

  Wrabia go! Po co miałby to robić?

  DobryZ

  Ludzie, chłop chciał dobrze!

  cóż za „wspaniały” mąż! dobrze zrobiła, że to zgłosiła

  Aga

  To raczej on powinien sobie zaaplikowac.

  wpDiscuz