Od dziś nie wjeżdżamy samochodami na Stary Rynek

  6

  www.rabatol.pl  Od poniedziałku (11.4) na olsztyńskiej starówce będzie obowiązywała letnia organizacja ruchu.

  Nowym rozwiązaniem wprowadzonym w tym roku będzie umożliwienie rowerzystom poruszania się ul. Okopową w obu kierunkach (dla aut jest to ulica jednokierunkowa). Pod znakami nakazu skrętu, czy zakazu wjazdu zostaną zainstalowane tabliczki T-22 „nie dotyczy rowerów”. Pozostałe zmiany nie będą znacząco się różniły od tych wprowadzonych w ubiegłym roku. Kierowcy muszą pamiętać, że w przeciwieństwie do zimowej organizacji teraz obowiązywał będzie zakaz wjazdu samochodów na rynek Starego Miasta. Co za tym idzie, od 11 kwietnia do 9 października nie będzie można parkować w sąsiedztwie Starego Ratusza. Ponadto zamknięta dla ruchu będzie ulica Rodziewiczówny oraz fragment ul. Jedności Słowiańskiej od ul. Piastowskiej do ul. Staromiejskiej.

  Z części zakazów są zwolnione pojazdy realizujące do stawy do sklepów i restauracji, ale tylko w wyznaczonych godzinach rano i wieczorem.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  lol

  do stawy….eh

  „dziennikarze”

  Decyzja bardzo dobra, tyle ze obiecanych nowoczesnych parkingów i toalet jak nie było tak nie ma…..

  też uważam, że dobra decyzja 🙂

  a

  Fotka z zakazem ruchu….. a artykuł dotyczy zakazu wjazdu…. czyli jak zwykle polscy tzw dziennikarze.

  Mateusz

  Proponuję, aby do tego rodzaju artykułów dodawane były mapki, ponieważ myślę że mało kto orientuje się tak dokładnie we wszystkich uliczkach np. rzeczonego starego miasta. To samo tyczy się innych części Olsztyna.

  I bardzo dobrze!

  wpDiscuz