I turnieju piłkarskiego Socios Stomi

  0

  www.rabatol.pl  W niedzielę na orliku przy ul. Jagiellończyka odbył się pierwszy turniej piłkarski zorganizowany przez Socios Stomil. Tego dnia udział w grze wzięło blisko 50 młodych adeptów futbolu.

  Do gry zaprosiliśmy piłkarzy trenujących w grupie trenera Jakuba Dujko-Domańskiego 2008-2009. W piłkarskich zmaganiach wzięły także udział dziewczynki z kobiecej sekcji Stomilu Olsztyn. Tego dnia każdy rodzic mógł przyprowadzić swoją pociechę i wziąć udział w piłkarskiej zabawie. Zagrał m.in. syn Łukasza Jeglińskiego, który na co dzień nigdzie nie trenuje.

  W rolę trenerów wcielili się piłkarze Dumy Warmii: wspominany wcześniej Jegliński, Karol Żwir oraz Kina Walewacz.

  – Pojawiło się blisko 50 dzieciaków, nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji. Postanowiliśmy podzielić drużyny na sześć zespołów, a piłkarzy wybierały dziewczynki z kobiecej sekcji Stomilu. Wyniki? Nikt ich nie notował. Oczywiście to był turniej, każdy zagrał taką samą ilość spotkań, ale zwycięzcami są wszystkie dzieciaki. Na tym etapie nie chodzi o rywalizacją, a dobrą zabawę w piłkarskim gronie. Na tym najbardziej nam zależało, czyli na promocji naszego stowarzyszenia oraz integracji środowiska piłkarskiego związanego ze Stomilem Olsztyn – powiedział prezes stowarzyszenia Bartłomiej Magiera.

  Każdy z uczestników otrzymał złoty medal, drugie śniadanie, a na koniec organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek.

  W trakcie spotkań rodzice mogli zapisać do stowarzyszenia Socios Stomil.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz