W intrenecie pojawiło się nagranie wideo na którym widać tzw. ustawkę dwóch nastolatków. Jak się okazało są to uczniowie szkoły rolniczej w Ostródzie. Dodatkowo jeden z uczestników walki jest zawodnikiem MMA. Jego wyszkolenie pozwala mu brutalnie znokautować rywala. Agresor nie przestaje bić po twarzy pokonanego mimo, iż ten stracił przytomność. W wyniku pobicia chłopak dostał drgawek.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
xyz

Uwazam ze odrazu powinien zostac wyrzucony z klubu mma

z.zatorza

jak uwidziałem kurier, czyli ci co uważają się za redakcję mają w dupie komentarze i pytania do nich kierowane za pośrednictwem owych. Uwielbiają konfabulować, w błąd wprowadzać i w ogóle popelina nie internetowy regionalny portal wiadomości.

Paweł

Aj chuja do dupy szukacie. Jeden i drugi chciał się prać tak? Jeden i drugi to młokosi tak? Na cale szczęście zadnemu nic się nie stalo wiec jeden i.drugi od ojca powinien wpierdol dostac. Tyle. Chłopaki będą sie bić a zwycięzca bójki zachowal się fair i chuj w lewaków.

Maciek

Gówniarz powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa. A szkole, w której uczono go sztuk walki powinna przyjrzeć się prokuratura. W tego typu miejscach podstawą jest edukacja, zwłaszcza dzieciaków, w jakich sytuacjach mogą wykorzystywać nabyte tam umiejętności.

Karol

Najgorsze w tych wszystkich bójkach jest to, że biorą w nich często udział osoby, które są do tego zmuszone albo wstydzą się odmówić. Kończy się to niestety tak jak widać na filmiku. Mam nadzieję, że uszkodzenia spowodowane uderzeniami nie będą aż tak duże i chłopak będzie mógł funkcjonować normalnie, a nie jak roślinka. Co do drugiego, również uważam, że powinien odpowiedzieć surowo za to co zrobił. Sport i sztuki walki to wzajemny szacunek!

jurko

droga redakcjo rozumnie że zgłoszenie przestępstwa brutalnego pobicia zostało zgłoszone odpowiednim organom…publikujecie nagranie więc macie wiedzę o takowym przestępstwie…

Monika

Bójki, ustawki to norma w szkolnej rzeczywistości, ale to co stało się z chłopakiem pobitym – reakcja wyprostna kończyn w odpowiedzi na ból wskazuje na uszkodzenie mózgu. I to jest najgorsze. Ciosy padały w strategicznych miejscach. Lepiej, żeby jednak to się nie potwierdziło.

Gorn

Tylko tchórz bije leżącego, jaki tam z niego zawodnik. Bachory niech się za naukę wezmą no ale jak się tak po ryjach naparzają to w sumie nic dziwnego że potem mózgi mają zryte. A dopingującym paniom pogratulować głupoty, to dla takich „podziwów” te dzieci się biją jakby ta bójka miała im coś dać. Bezmuzgie yeti.

Gorn

te „bezmuzgie” miało być w cudzysłowie i celowo jest z błędem, ktoś kto naparza się po głowie mózgu raczej nie posiada, dlatego „muzg”

Celina

Straszne!

z.zatorza

Co dalej Kurierze Olsztyński co dalej z tą ustawką w języku rosyjskim?

wpDiscuz