54 godziny na rozwój swojego pomysłu. Startuje druga edycja Startup Weekend Olsztyn

  0

  www.rabatol.pl  Ponad 80 uczestników będzie przez weekend pracowało nad swoimi pomysłami. W rozwoju ich pomysłów pomogą im przedsiębiorcy z całego kraju. To druga edycja Startup Weekend Olsztyn.

  Podczas Startup Weekendów każdy uczestnik może zaprezentować na scenie swój pomysł i zachęcić tym samym innych, by dołączyli do jego zespołu. Przez 54 godziny ekipy – pod okiem doświadczonych mentorów pracują nad pomysłem i strategią biznesową swojego projektu. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, żeby wziąć udział w wydarzeniu – wystarczy mieć chęci do działania.

  W tym roku w wydarzeniu wezmą uczestnicy nie tylko z Olsztyna, ale też z kraju i zagranicy. – Zapisało się kilkanaście osób z różnych krajów – tłumaczą organizatorzy. – Zapewniamy miejsce, jedzenie i wsparcie mentorów.

  Mentorzy to osoby biznesu, które będą doradzać w rozwoju pomysłu. Zarówno w zakresie technicznym, biznesowym, ale też marketingowym. Wśród mentorów są przedstawiciele firmy Aviva, IBM czy funduszu inwestycyjnego SpeedUp Group.

  Więcej informacji na stronie TUTAJ.

  Facebook: www.facebook.com/StartupWeekendOlsztyn

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  wpDiscuz