Pracownik jednego z olsztyńskich supermarketów zrobił sobie przerwę w pracy i w służbowej łazience palił marihuanę. Został przyłapany przez pracownicę ochrony, która poinformowała o tym fakcie policję. 22-latek odpowie za posiadanie substancji odurzających. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek rano (05.04) policjanci pojechali do jednego z olsztyńskich supermarketów, gdzie zgłoszono, że pracownik znajduje się pod wpływem narkotyków.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że pracownica ochrony widziała, jak jeden z pracowników sklepu pali marihuanę w służbowej łazience. Powiadomiła o tym przełożonego 22-latka oraz Policję. Młody mężczyzna miał przy sobie szklaną lufkę oraz marihuanę zawiniętą w srebrną folię.

Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Odpowie za posiadanie substancji odurzających. Grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Oprócz odpowiedzialności karnej, może ponieść również konsekwencje służbowe za pracę pod wpływem narkotyków.

ŹRÓDŁOKMP Olsztyn
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Krzys

Wszystko jest dla ludzi, ale będąc w pracy. Ludzie sam sobie zasłużył! Trochę opamiętania. Praca to praca a nie miejsce do chilloutowania się w jaki kolwiek sposób

Anonimowo

Nie no… Fajnie! Takie przestępstwo!!! A może by tak popatrzyć w kamerki co się na sklepie dzieje? Bo firma chyba więcej traci na tych, co wynoszą pod kurtkami towar, niż na pracowniku zapieprzającym za marne grosze od czwartej rano, żeby ludzie mogli sobie świeżą kiełbaskę zjeść… Tylko tego pani ochroniarz nie zauważa, bo ważniejsze i wiarygodniejsze jest to, co inni „życzliwi” do ucha powiedzą… Kto dla kogo? Ochrona dla sklepu czy dla własnej dupy?!!!

Janusz
Ok rozumiem Konfidentka zakablowała bo czuła obowiązek, człowiek dorobił sie wpisu w aktach, stracil robote i spędzil noc na „dołku” Ale dlaczego nie poczyniono zadnych krokow czy moze nie napisano o nich – by wyrzucic tą nielojalną pracownice ? Chyba ze ktos jest na tyle głupi że łudzi się iż w przypadku gdyby to szef czy przełożony wpadł na podobny pomysl to by ona nie zakablowała na policje? Czy w dzisiejszych czasach ludzie przed ktorymi trzeba sie chowac i tacy ktorym totalnie nie mozna ufac to godni pracownicy? Gdyby sytuacja wydarzyła sie w mojej firmie palaczowi przedstawilbym cała sytuacje i… Czytaj więcej »
sa;fnaoslefg

Do gazu z nią

Marcin

Ochroniarze chuj wam w twarze 🙂

aaaaaaq

czyli typ sobie pracuje normalnie, nie robi nikomu krzywdy i odrazu jest uwazany za niewiadomo kogo…. dobra zapalil w pracy? pewnie nie powinien, ale to i tak lepsze nize mialby po pracy albo w niej sie naku*wic jakims tanim alkoholem i stwarzac to wasze wyimaginowane „zagrozenie” 🙂

Jan

Najlepiej podpierdolić i wymyśleć bajeczkę do gazety, po prostu brak słów. Pozdrowienia dla Strażnika Texasu [email protected]@[email protected]@

Beata

A niech sobie chlopina zapali niedlugo bedziemy mogli tylko kleczec w kosciolach i dawac na tace .nic juz nie wolno

???

jak ktoś pierdoli że marihuana to narkotyk to wale ostrzegawczego strzała na pysk

!!!

To narkotyk, pacanie.

obywatel

wracaj do kościoła jesli wg ciebie to narkotyk i z niego nie wychodz bo do zycia miedzy ludzmi juz sie nie nadajesz

Dariusz

Pewnie ochroniarz nie dostał bucha

sa;fnaoslefgeee

„ochroniara”

Anonimowo

Ogromny sukces policji, jednego groźnego przestępcy mniej na wolności

wpDiscuz