Zamiast w lewo pojechał prosto. Dwie osoby w szpitalu

  5

  www.rabatol.pl  Dwie osoby zostały ranne w zdarzeniu drogowym, do którego doszło nad ranem na drodze k- 51 przy wjeździe do Stawigudy. Kierowca hondy nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku drogi zamiast w lewo pojechał prosto, wjechał na teren budowy i uderzył w hałdę piachu. Na miejscu pracują policjanci z drogówki.

  Dziś kilka minut przed godziną 6.00 rano na drodze k-51 doszło do zdarzenia drogowego w którym ucierpiały dwie osoby. To pasażerowie hondy, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący hondą 22-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku zamiast w lewo pojechał prosto, wjechał na teren budowy i uderzył w hałdę piachu. Kierowcy nic się nie stało, jednak dwóch pasażerów zabrało pogotowie.

  Mieszkaniec Olsztyna za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stracił prawo jazdy. W zależności od obrażeń, które odniosły osoby zabrane do szpitala, będzie wiadomo czy 22-latek odpowie za spowodowanie wypadku czy też kolizji.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Tatara160

  Baran baran i jeszcze raz baran

  ja

  Prosto do inter partsu 🙂 spieszyl się do pracy i zapomniał skręcić 🙂

  Ja bym powiedziała, że to się nie nazywa niedostosowanie prędkości tylko debilizm… skoro jest ograniczenie do 50 to widocznie jest jakiś powód.

  Hałda piachu:-) Pozdrawiam wszystkich hondziarzy 🙂 macie jaja jeździć takimi papierówkami:-) szacun! 🙂

  przejezdzajacy

  zamiast w lewo powinno byc w prawo …

  wpDiscuz