W najbliższym czasie przed sądem będzie tłumaczyć się pięcioro mieszkańców Bydgoszczy. Grupa młodych osób przyjechała do Iławy i pomalowała skład pociągu osobowego. Jednak kiedy chcieli to udokumentować i zrobić zdjęcia, zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy SOK-u. Policjanci podczas przeszukania okolicznego terenu zabezpieczyli kilkanaście puszek z farbą.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o pomalowanym pociągu na torowisku dworca PKP w Iławie. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Okazało się, że funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei robiąc oględziny miejsca zdarzenia zauważyli grupę młodych osób, które chodziły po torowisku i robiły zdjęcia pomalowanego pociągu. Funkcjonariusze zatrzymali 5 osób i przekazali patrolowi policji, który przybył na miejsce. W trakcie dalszych czynności policjanci rozpytali świadków, a podczas przeszukania terenu, w okolicznych krzakach znaleźli kilkanaście puszek z farbą, które zabezpieczyli. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie całej piątce zarzutów. Wszyscy w najbliższym czasie ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bogdan

5prac 5ciu chlopa..oj Panowie a gdzie obczaja??tak czy siak widze same pozytywne komentarze..moze O!grod z natury powinien wyjsc z inicjatywa legalnego malowania skladow??a i Olsztyn by rozglos zyskal..hmm?

Emi

Podoba mi się 🙂 nic w tym złego .

Mateusz

Przynajmniej ładnie teraz wygląda

Marek

Wygląda dobrze.

GranTurismo

te zardzewiałe składy lepiej teraz wygladaja……………..

Piotr

NYC

Krzysztof

No i co w tym złego? Graffiti to nie wandalizm tylko sztuka.

Bartosz

Chociaż jakieś urozmaicenie w tym nudnym i szarym mieście 🙂

Piotr

Fajne panele :D. Moglibyśmy prosić o więcej zdjęć, szczególnie końcówki pociągu 😀

Barbara

wyglada fajnie

wpDiscuz