Policjanci z Olsztynka zatrzymali mężczyznę, który wszczął awanturę ze swoimi rodzicami. W jej trakcie wyzywał ich, bił i groził pozbawieniem życia. Znajdujący się pod wpływem alkoholu syn powybijał w domu rodziców okna i uszkodził drzwi. Agresywny 27-latek podczas interwencji znieważył również policjantów, przez których został zatrzymany.

Zgłoszenie o awanturze domowej w gminie Gietrzwałd policjanci z Olsztynka otrzymali wczoraj (02.04.2016) około godz. 21:00. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce zatrzymali tam agresywnego 27-latka, który wszczął awanturę z rodzicami.

Jak ustalili policjanci Michał B. wyzywał matkę i ojca oraz podnosił na nich ręce. Ponadto groził im pozbawieniem życia. Znajdujący sie pod wpływem alkoholu 27-latek powybijał okna i uszkodził drzwi w domu rodziców rzucając w nie cegłówką. Agresywny 27-latek podczas interwencji znieważył również będących na miejscu policjantów.

Mieszkaniec Gminy Gietrzwałd został zatrzymany. Odpowie przed sądem nie tylko za znęcanie się nad rodziną, ale również za uszkodzenie mienia oraz znieważenie funkcjonariuszy publicznych. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.