Policjanci z Komisariatu Policji w Dobrym Mieście po kilkudziesięciu minutach znaleźli 19-latkę, która zgubiła się w lesie. Dziewczyna wyszła z psem na spacer i nie mogła znaleźć drogi powrotnej do domu. Dopiero nadawane przez funkcjonariuszy sygnały świetlne i dźwiękowe doprowadziły ją do radiowozu.

Około godziny 21.00 na numer alarmowy policji zadzwoniła 19-latka z prośbą o pomoc. Dziewczyna wyszła z domu o godzinie 18.00 i poszła z psem na spacer do lasu. Po pewnym czasie zorientowała się, że nie wie jak wrócić do domu. Dobrze że miała przy sobie telefon komórkowy, którym wykręciła numer 997. W słuchawce odezwał się oficer dyżurny z komisariatu w Dobrym Mieście. Policjant natychmiast wysłał do lasu patrol policji cały czas będąc w kontakcie z 19-latką. Oficer dyżurny przekazał dziewczynie że ma kierować się w stronę sygnałów świetlnych i dźwiękowych, które będą nadawać policjanci. Po kilkudziesięciu minutach dziewczyna została odnaleziona cała i zdrowa. Patrol odwiózł ją do domu.

Policjanci przypominają, aby zawsze zabierać ze sobą do lasu telefon, który w takich jak ta sytuacjach może uratować nam zdrowie, a nawet życie.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ellen

Here in Chicagoland I always check my local Aldi for milk. They price match or even beat local stores on their milk prices. Over the summer it was $1g.l/6al8on, and it went up to $1.78/gallon not too long ago at my local store. Please be aware though that it varies from store to store. They also have dozen of eggs for $1.48.

xxl

Miała psa i się zgubiła? Jak ja się kiedyś zgubiłem w lesie za dzieciaka to szedłem za psem. Wystarczyło powiedzieć idziemy do domu i pies sam mnie tam doprowadził więc następnym razem zaufaj swojemu psu. On po drodze zaznacza teren i po zapachu wie jak wrócić z powrotem.

Olsztynianka

Mądra dziewczyna 🙂

Szczepan

Brudasy z komendy kurwy i bandyci

wpDiscuz