VIII Gminne Forum Przedsiębiorców w Spręcowie

  1

  www.rabatol.pl  Gmina Dywity to już nie tylko dobre miejsce do zamieszkania, ale także do prowadzenia biznesu – będzie się można o tym przekonać podczas VIII edycji Gminnego Forum Przedsiębiorców, które odbędzie się w czwartek 31 marca o godz. 11 w sali gimnastycznej Szkoły w Spręcowie.

  Swój udział zapowiedziało około 70 przedsiębiorców, w tym m.in. Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan, która oceni plan rozwojowy wicepremiera Morawieckiego. O dwóch dużych inwestycjach mieszkaniowych, których budowa ruszyła w grudniu 2015 roku (Osiedle Sterowców i Osiedle Kormoran w Dywitach) opowiedzą inwestorzy. Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się także o możliwościach wsparcia unijnego w latach 2014-2020. Wójt Jacek Szydło wręczy również nagrody Warmianki wyróżniającym się firmom oraz Osobowości Roku.

  Pełny program VIII Gminnego Forum Przedsiębiorców znajduje się poniżej. Serdecznie zapraszam przedstawicieli Państwa Redakcji na wydarzenie J

  Program:

  11:00 Powitanie.

  11:10 Występ Zespołu „Spręcowia”.

  11:30 Wręczenie nagród Warmianki.

  11:45 Informacja o sytuacji społeczno-gospodarczej Gminy Dywity – Jacek Szydło, Wójt Gminy Dywity.

  12:10 Informacja Urzędu Pracy w zakresie wsparcia dla przedsiębiorców – Krystyna Dudzińska, Dyrektor Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego.

  12:30 „Perspektywa unijna 2014-2020 dla przedsiębiorców w ramach PROW i LGD” – Małgorzata Ofierska, prezes LGD „Warmiński Zakątek.

  12:50 „Możliwości dla przedsiębiorców w PO Polska Wschodnia i RPO Warmia Mazury 2014-20”, Urząd Marszałkowski Olsztyn

  13:10 „Bieżąca sytuacja przedsiębiorców w kraju oraz ocena planu rozwojowego Morawieckiego” – Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan

  13:40 Nowe inwestycje w Gminie Dywity:

  „Największa inwestycja deweloperska w regionie – Osiedle Sterowców w Dywitach” – Andrzej Bogusz, prezes Arbet Inwestment Group,

  „Nowe Osiedle Kormoran w Dywitach” – Andrzej Sztomberski, prezes SM Kormoran.

  14:10 Dyskusja.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Jakim sukcesem jest Bochniarz. Lewiatan utrzymuje się z haraczy i szuka duszyczek na swoje utrzymanie, ot i o to tu chodzi !!

  wpDiscuz