Policjanci zatrzymali w nocy 32-latkę, która jechała samochodem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało podczas kontroli drogowej, kobieta nie miała uprawnień oraz obowiązkowego ubezpieczenia oc.

Około godziny 2.30 policjanci pełniący służbę zatrzymali do kontroli drogowej kierującą fordem. Kobieta jechała samochodem mając 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mieszkanka miasta nie miała uprawnień do kierowania pojazdem a także obowiązkowego ubezpieczenia oc.

Policjanci sporządzili dokumentację która w najbliższym czasie trafi do sądu. 32-latka odpowie nie tylko za przestępstwo jakim jest jazda samochodem po alkoholu ale również za wykroczenia. Grozi jej kara 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
mfind.pl

Gdyby ta Pani spowodowała kolizję i nawet miała ubezpieczenie OC to i tak byłaby zmuszona do zapłaty całości odszkodowania z własnej kieszeni, a do tego mogłoby jej grozić o wiele dłuższy pobyt w więzieniu. Niestety wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy, że prowadząc pod wpływem żadne ubezpieczenie nas wtedy nie chroni 🙁

Pozdrawiam,
Łukasz

wpDiscuz