Zniszczył filar w supermarkecie

  17

  www.rabatol.pl  Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mężczyźnie, który kopnął w filar na terenie jednego z hipermarketów. Straty oszacowano na kwotę 1400 zł. Sprawca przyznał się do zniszczenia mienia tłumacząc swojej zachowanie chwilowym zdenerwowaniem.

  Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.00. Pracownik ochrony jednego z olsztyńskich hipermarketów ujął mężczyznę, który kopnął w filar nośny uszkadzając go. Wstępne straty oszacowano na kwotę około 1400zł. Sprawca został przekazany policjantom. W trakcie rozpytania przyznał się, do zarzucanego mu czynu tłumacząc się chwilowym zdenerwowaniem. Bartosz S. w najbliższym czasie usłyszy zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  5 LAT POZBAWIENIA CZY DO 5 LAT JAKIS ANALFABETA Z TEGO DZIENNIKARZYKA

  Janusz Filar został napadnięty i podstępnie skopany przez 26 letniego napastnika,którego ujęła policja…=D

  Trzeba kraść miliony, żeby nie siedzieć, a wystarczy ukrasć baton i kopnąć w filar. POlska (po)lityka

  Z cyklu „rozmowy w pierdlu”:

  *Za co siedzisz?

  *Bo kopnąłem filara, aż mu cekol pękł…

  *A stary, to szacun…Nie wiedziałem, że filar bez ochrony tak se po dzielni z adidasa cisnął…

  To z czego ten filar był zrobiony?

  Przecież ten tytuł ma na celu wywołać emocje poprzez informację, że grozi 5 lat. Eh Twój Kurier Olsztyński, nieładnie pogrywasz ze swoimi czytelnikami. Nie tego uczy etyka dziennikarska.

  Tong po

  Olsztyniak

  Przecież to jest śmieszne…. Zgadzam się ze koleś powinien ponieść karę za swoją głupotę, ale finansową…. 5 lat za taka głupote….. niech sie dzeiciojebcami lepiej zajmą a nie………. powinien zaplacić ze 3 tysiące i to wszystko…. a tak 5 lat będą go utrzymywać podatnicy……… albo jeszcze lepiej… prace społeczne – sprzątanie centrum miasta w czapce z wielkim napisem ” odpracowuje swoją głupotę” myśle, że było by to rozsądniejsze rozwiązanie……

  Anonimowo

  Kopnął w filar stanowiący konstrukcję nośną i filar się „uszkodził”?!!! To strach wchodzić do tego supermarketu z obawy na zawalenie się całości !

  A ostatnio słyszałem że za zbrodnie wojenne 6 tys.zabitych itp koleś dostał 40lat. 1/8 tego za filar :p haha dobre

  wpDiscuz