Zniszczył filar w supermarkecie

Kara 5 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mężczyźnie, który kopnął w filar na terenie jednego z hipermarketów. Straty oszacowano na kwotę 1400 zł. Sprawca przyznał się do zniszczenia mienia tłumacząc swojej zachowanie chwilowym zdenerwowaniem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 17.00. Pracownik ochrony jednego z olsztyńskich hipermarketów ujął mężczyznę, który kopnął w filar nośny uszkadzając go. Wstępne straty oszacowano na kwotę około 1400zł. Sprawca został przekazany policjantom. W trakcie rozpytania przyznał się, do zarzucanego mu czynu tłumacząc się chwilowym zdenerwowaniem. Bartosz S. w najbliższym czasie usłyszy zarzut zniszczenia mienia za co grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

17 KOMENTARZE

 1. Z cyklu „rozmowy w pierdlu”:

  *Za co siedzisz?

  *Bo kopnąłem filara, aż mu cekol pękł…

  *A stary, to szacun…Nie wiedziałem, że filar bez ochrony tak se po dzielni z adidasa cisnął…

 2. Przecież ten tytuł ma na celu wywołać emocje poprzez informację, że grozi 5 lat. Eh Twój Kurier Olsztyński, nieładnie pogrywasz ze swoimi czytelnikami. Nie tego uczy etyka dziennikarska.

 3. Przecież to jest śmieszne…. Zgadzam się ze koleś powinien ponieść karę za swoją głupotę, ale finansową…. 5 lat za taka głupote….. niech sie dzeiciojebcami lepiej zajmą a nie………. powinien zaplacić ze 3 tysiące i to wszystko…. a tak 5 lat będą go utrzymywać podatnicy……… albo jeszcze lepiej… prace społeczne – sprzątanie centrum miasta w czapce z wielkim napisem ” odpracowuje swoją głupotę” myśle, że było by to rozsądniejsze rozwiązanie……

 4. Kopnął w filar stanowiący konstrukcję nośną i filar się „uszkodził”?!!! To strach wchodzić do tego supermarketu z obawy na zawalenie się całości !

 5. Kara adekwatna. Następnym razem inny idiotą zastanowi się 2 razy zanim będzie niszczyć nie swoje. Ale… Kopnieciem uszkodził filar nośny?:p chyba stoiska z pisankami 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here