Jeszcze przez 10 dni Klienci Aury Centrum mogą wziąć udział w wyjątkowej promocji zakupów, w której do wygrania są cenne nagrody. Na nowych właścicieli czeka cała kolekcja magnesów z zabawnymi zwierzakami i ich „złotymi myślami”. Wśród nich ukryte są szczęśliwe Jockery. Finał loterii odbędzie się 3 kwietnia.

Telewizor, deskorolka elektryczna, bony na zakupy, iPhone 5, lokówki, zestawy klocków, te i inne nagrody zostały już „upolowane” w trwającej właśnie loterii Aura Centrum. Choć finał promocji dopiero za dziesięć dni, pozytywnie zakręcone zwierzaki niejednemu przyniosły już szczęście. Wśród magnesów wciąż jednak czają się atrakcyjne nagrody. Zdobyć je można przy okazji zakupów w sklepach Aury Centrum.

Trwająca promocja cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Można powiedzieć, że prawdziwym przełomem był moment, kiedy wylosowana została konsola do gier. Od tej chwili każdy wylosowany magnes budzi emocje – mówi Anna Gospodarek, Dyrektor Aury Centrum, Balmain Property Management.

Magnesy można odbierać po dokonaniu zakupów przy kasach sklepów Aury Centrum biorących udział w promocji, lub w punkcie obsługi loterii znajdującym się na pasażu, losując je ze specjalnie zaprojektowanych do tego celu pudełek.

Nagrody zostaną rozdane zwycięzcom podczas finału loterii, który odbędzie się 3 kwietnia br. w atrium głównym Aury Centrum w godzinach od 15.00 do 17.00.