Policjanci, załoga lotniczego pogotowia ratunkowego, strażacy natychmiast zareagowali po telefonicznym zgłoszeniu wypadku drogowego w miejscowości Rusek Mały. Na miejscu okazało się, że do żadnego wypadku nie doszło i nikt nie potrzebuje pomocy. Natomiast „żartowniś” leżał w przydrożnym rowie i obserwował działania służb ratunkowych. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W minioną sobotę około godziny 17.00 oficer dyżurny został zaalarmowany, że w miejscowości Rusek Mały miał miejsce wypadek drogowy. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci. Okazało się, że oprócz szczycieńskich policjantów na zgłoszony wypadek drogowy przyjechali strażacy, załoga karetki pogotowia oraz przyleciała załoga lotniczego pogotowia ratunkowego.

Wszystkie służby ratunkowe sprawdziły wskazaną miejscowość oraz miejscowości do niej przyległe nie ujawniając wypadku drogowego ani osób rannych. Całe zamieszanie obserwował ukryty w pobliskim rowie melioracyjnym mężczyzna, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy z policjantami pijany 21-latek powiedział, że to on ze swojego telefonu komórkowego wezwał te wszystkie służby ratunkowe do wypadku, który sobie wymyślił. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut bezpodstawnego wezwania służb ratunkowych do wypadku którego nie było.

Teraz za swoje zachowanie 21-latek odpowie przed sądem, a grozi mu za to kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1500 złotych.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
ona

1500zł kary śmiech na sali. Koszty całe powinien pokryć.Ile pieniędzy kosztowała ta AKCJA….

Patka

To sie domysilil .

Tomek

Niech teraz zapłaci dla przykładu dziesięć tysięcy kary,oraz skierować do sprzątania kupek z ulic

Karol

Według mnie powinna być wystawiona Faktura VAT za akcję ratowniczą co do grosika i nie ma że jak nie zapłaci to więzienie tylko praca na SORze przy dekontaminacji bez maseczki

Izabela

Po prostu DEBIL

Przemek

Jebać równo z sierścią

Agata

Co za pacan… mam nadzieję, że zapłaci za całą akcję. Chyba nie wie, ile to kosztuje…

Ma

LPR nie wzywa świadek wypadku… Od tego są inne służby.

Krzysztof

czlowiek skurwiel…

Nina

Powinien zapłacić za pracę wszystkich wezwanych służb – wtedy by się nauczył,a nie zapłaci grzywnę do 1500 zł lub też pójdzie do więzienia na parę miesięcy i znowu z pieniędzy podatników kolejny utrzymywany.
KARA – ZAPŁATA ZA WEZWANIE WSZYSTKICH SŁUŻB

wpDiscuz