Wezwał lotnicze pogotowie ratunkowe dla żartu

  10

  www.rabatol.pl  Policjanci, załoga lotniczego pogotowia ratunkowego, strażacy natychmiast zareagowali po telefonicznym zgłoszeniu wypadku drogowego w miejscowości Rusek Mały. Na miejscu okazało się, że do żadnego wypadku nie doszło i nikt nie potrzebuje pomocy. Natomiast „żartowniś” leżał w przydrożnym rowie i obserwował działania służb ratunkowych. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

  W minioną sobotę około godziny 17.00 oficer dyżurny został zaalarmowany, że w miejscowości Rusek Mały miał miejsce wypadek drogowy. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci. Okazało się, że oprócz szczycieńskich policjantów na zgłoszony wypadek drogowy przyjechali strażacy, załoga karetki pogotowia oraz przyleciała załoga lotniczego pogotowia ratunkowego.

  Wszystkie służby ratunkowe sprawdziły wskazaną miejscowość oraz miejscowości do niej przyległe nie ujawniając wypadku drogowego ani osób rannych. Całe zamieszanie obserwował ukryty w pobliskim rowie melioracyjnym mężczyzna, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy z policjantami pijany 21-latek powiedział, że to on ze swojego telefonu komórkowego wezwał te wszystkie służby ratunkowe do wypadku, który sobie wymyślił. Został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut bezpodstawnego wezwania służb ratunkowych do wypadku którego nie było.

  Teraz za swoje zachowanie 21-latek odpowie przed sądem, a grozi mu za to kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny do 1500 złotych.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  ona

  1500zł kary śmiech na sali. Koszty całe powinien pokryć.Ile pieniędzy kosztowała ta AKCJA….

  Patka

  To sie domysilil .

  Niech teraz zapłaci dla przykładu dziesięć tysięcy kary,oraz skierować do sprzątania kupek z ulic

  Według mnie powinna być wystawiona Faktura VAT za akcję ratowniczą co do grosika i nie ma że jak nie zapłaci to więzienie tylko praca na SORze przy dekontaminacji bez maseczki

  Po prostu DEBIL

  Jebać równo z sierścią

  Co za pacan… mam nadzieję, że zapłaci za całą akcję. Chyba nie wie, ile to kosztuje…

  LPR nie wzywa świadek wypadku… Od tego są inne służby.

  czlowiek skurwiel…

  Powinien zapłacić za pracę wszystkich wezwanych służb – wtedy by się nauczył,a nie zapłaci grzywnę do 1500 zł lub też pójdzie do więzienia na parę miesięcy i znowu z pieniędzy podatników kolejny utrzymywany.
  KARA – ZAPŁATA ZA WEZWANIE WSZYSTKICH SŁUŻB

  wpDiscuz