Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 13-latka, która nie tylko jechała autobusem miejskim bez biletu, ale też okazała podczas kontroli podrobioną przez siebie legitymację szkolną. Dziewczyna zmieniła datę urodzenia dodając sobie lat tylko po to, by móc założyć konto na popularnym portalu społecznościowym.

W miniona sobotę około godziny 14.00 patrol policji został wezwany w okolice skrzyżowania Obrońców Tobruku – Warszawska. Kontroler autobusu miejskiego potrzebował pomocy w ustaleniu danych osobowych osoby jadącej bez biletu. Na miejscu okazało się, że dotyczy to 13-latki, która wylegitymowała się sfałszowanym dokumentem. Dziewczyna podrobiła legitymacje szkolną swojego brata, wpisując inne imię, nazwisko i datę urodzenia. Jak sama stwierdziła, zrobiła to by móc założyć konto na popularnym portalu społecznościowym, gdzie wymagany jest określony wiek.
13-latka została przekazana pod opiekę matki. Sporządzona dokumentacja w najbliższym czasie trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Dobrychłopak.jpg

też kiedyś zmieniłem sobie wiek na legitymacji , przypadkiem podczas wizyty na komendzie pani policjantka to zauwazyla, powiedziała ze to jest karalne i kazała wyrobić nową.. tyle, nie było spraw,sądów, krzyków a ja nigdy wiecej tego juz nie próbowałem. można ? można.

Marek

wcale że nie dlatego żeby kupić piwo w monopolu, wcale a wcale…

LoL

Kara smierci powinna byc za takie wykroczenie

Jacek

Sensacja!!!

Paulina
Darek

100 batów i spoko…

Klaudia

to legitymacja szkolna jest potrzebna do założenia Facebooka?

kldj

A co? Boisz się, że założyłaś konto nielegalnie?

Michał

przekombinowała 😀

Krzysztof

Co Tym gówniarzom trafia do łba….

wpDiscuz