Już w czerwcu Olsztyn stanie się motoryzacyjną stolicą Polski. Znany cykl NIGHT POWER ponownie zagości w stolicy Warmii i Mazur. Tym razem w formie, której jeszcze nie było! Organizatorzy w tym roku zaprezentują nową formułę imprezy: Targi, Wyścigi, Drift na okrągło przez dwa dni!

Przewodnim punktem dwudniowego wydarzenia będą branżowe targi motoryzacyjne oraz tuningowe, pierwszy raz w Polsce w tak intrygującym miejscu. Na dachu centrum handlowego – Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Cały teren dachu zostanie podzielony na 2 strefy. Pierwsza z nich, o powierzchni blisko 10 000m2, zmieni się w olbrzymią powierzchnię targową, na której znaleźć będzie można stoiska wystawców. Znamy już pierwsze marki, które pojawią się podczas NIGHT POWER BMW, Lexus, Toyota, Porsche, Renault, VW, Audi, czy SONY.

Druga strona dachu zmieni się w paddock rodem z największych torów wyścigowych. Każdy zwiedzający będzie mógł zobaczyć tam strefę serwisową wszystkich 100 załóg biorących udział w wyścigach na 1/8 mili oraz park maszyn do driftu. Targi będą trwały od rana do wieczora w dniach 11-12 czerwca.

To dopiero początek przygotowanych atrakcji. Pierwszego dnia targów odbędą się wyścigi na 1/8 mili. Zawodnicy ścigać się będą na ulicy, gdzie w Olsztynie zapoczątkowano legalne wyścigi, czyli na ulicy Sikorskiego. Na starcie tego dnia stanie 100 załóg z całej Polski.

Kolejny dzień imprezy NIGHT POWER to drifting w wykonaniu jednej z najlepszych ekip w PL – STW Drift Team. Na dachu Galerii Warmińskiej zostanie przygotowany tor driftingowy rodem z filmu „Szybcy i Wściekli Tokyo Drift”.