Pośpiech, chwila nieuwagi a także lekceważenie przepisów drogowych to najczęstsze przyczyny kolizji na ulicach Olsztyna. Do jednej z nich doszło wczoraj na rondzie Bema. Kierująca mazdą 22-latka, mimo czerwonego światła, wjechała na skrzyżowanie i uderzyła w jadącego prawidłowo opla.

W czwartek (17.3) kilka minut przed godziną 18, na rondzie Bema doszło do kolizji. Kierująca mazdą 22-latka jadąc od strony ul. Kętrzyńskiego wjechała na skrzyżowanie mimo czerwonego światła i uderzyła w przejeżdżającego prawidłowo przez rondo opla. Zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzeniu uległy jedynie uczestniczące w kolizji auta, policjanci zatrzymali ich dowody rejestracyjne. 22-latka ukarana została mandatem oraz punktami karnymi.

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo

Do garów 🙂

Bartosz

dajcie filmik a nie fotę, lepiej by było 😀

Anna

I oczywiscie kobieta haha 😀 Czemu kazdy jeden artykuł na temat stłuczek czy spowodowanych przez kogos kolizji w ostatnim czasie jest o „kierującej” „jadącej” itd…? Sama jestem kobietą i jak ojciec gdy byłam mała klnął pod nosem na technike jazdy kobiet to myślałam że jest szowinistą. Dzis mając prawo jazdy rozumiem ze 95% kobiet nie powinna być w ogole dopuszczona do kierowania czy sterowania jakimkolwiek pojazdem mechanicznym ze względu na totalny brak skupienia, znajomości przepisów czy logicznego myslenia co panom przychodzi łatwiej.

Mariusz

prawda jest taka, że problemy z prowadzeniem pojazdów u kobiet spowodowane są zbyt mała praktyką. większość mężczyzn wpuszcza za kierownice swoja dziewczyne/małżonke jak dowala w palnik. Apel do panów, żeby dopuszczali do kierownicy kobiety tak często jak się da, bo nie każdy od razu po kursie jeździł jak Kubica. pozdrawiam bez hejtu JUST PRZEKAZ

Maciej

Zabrać prawko i niedopuścić już nigdy do kierowania pojazdami wszelakiego typu!!!!

wpDiscuz