22-latka wjechała na czerwonym świetle i spowodowała kolizję

  5
  fot. KMP Olsztyn

  www.rabatol.pl  Pośpiech, chwila nieuwagi a także lekceważenie przepisów drogowych to najczęstsze przyczyny kolizji na ulicach Olsztyna. Do jednej z nich doszło wczoraj na rondzie Bema. Kierująca mazdą 22-latka, mimo czerwonego światła, wjechała na skrzyżowanie i uderzyła w jadącego prawidłowo opla.

  W czwartek (17.3) kilka minut przed godziną 18, na rondzie Bema doszło do kolizji. Kierująca mazdą 22-latka jadąc od strony ul. Kętrzyńskiego wjechała na skrzyżowanie mimo czerwonego światła i uderzyła w przejeżdżającego prawidłowo przez rondo opla. Zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało. Uszkodzeniu uległy jedynie uczestniczące w kolizji auta, policjanci zatrzymali ich dowody rejestracyjne. 22-latka ukarana została mandatem oraz punktami karnymi.

   

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  Anonimowo

  Do garów 🙂

  dajcie filmik a nie fotę, lepiej by było 😀

  Anna

  I oczywiscie kobieta haha 😀 Czemu kazdy jeden artykuł na temat stłuczek czy spowodowanych przez kogos kolizji w ostatnim czasie jest o „kierującej” „jadącej” itd…? Sama jestem kobietą i jak ojciec gdy byłam mała klnął pod nosem na technike jazdy kobiet to myślałam że jest szowinistą. Dzis mając prawo jazdy rozumiem ze 95% kobiet nie powinna być w ogole dopuszczona do kierowania czy sterowania jakimkolwiek pojazdem mechanicznym ze względu na totalny brak skupienia, znajomości przepisów czy logicznego myslenia co panom przychodzi łatwiej.

  Mariusz

  prawda jest taka, że problemy z prowadzeniem pojazdów u kobiet spowodowane są zbyt mała praktyką. większość mężczyzn wpuszcza za kierownice swoja dziewczyne/małżonke jak dowala w palnik. Apel do panów, żeby dopuszczali do kierownicy kobiety tak często jak się da, bo nie każdy od razu po kursie jeździł jak Kubica. pozdrawiam bez hejtu JUST PRZEKAZ

  Zabrać prawko i niedopuścić już nigdy do kierowania pojazdami wszelakiego typu!!!!

  wpDiscuz