Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze k-16 w miejscowości Wójtowo. Kobieta jadąca osobówką najechała na tył mercedesa, który wykonywał manewr skrętu w prawo. W wyniku tego uderzenia auto dostawcze przewróciło się na bok. Na szczęście nikt nie został ranny.

Jadąca od strony Olsztyna w kierunku Barczewa kierująca osobówką w wyniku niezachowania należytej odległości miedzy pojazdami najechała na tył dostawczego mercedesa, który chciał skręcić w prawo w ul. Leśną. W wyniku tego uderzenia auto dostawcze przewróciło się na bok. Na szczęście nikt nie został ranny.

Policjanci ukarali kierującą fordem mandatem oraz nałożyli na nią punkty karne.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Jarek

Zdaje się, że Komisja Europejska zauważyła, że parytety płci nie są zachowane w branży transportowej. A zatem: Panie do TIRów! 😉 Ot, tak mi się przypomniało. Wszelkie skojarzenia z powyższym artykułem są niezamierzone i przypadkowe.

Oscar

Brzmi jak manewr z GTA 🙂

NIKT

Ooo znowu kobieta…i takie tam w kolko wina lezy po stronie facetow nie wydaje wam sie ze w dzisiejszym swiecie to kobiety wszystko maja na glowie …matka polka ,dzieci ,dom,zakupy,tysiace spraw do zalatwienia i niestety na nic czasu nie starcza jednym slowem stres…a faceci nic do bani zero stresu tylko zycie na lajcie…meczyk telewizja i piwko i taki to pozyje😁😁😁😁😁

Magdalena

Terminator 🙂

Ania

Znów kobieta. Prześledźcie wypadki i kolizje na przestrzeni ostatniego kwartału. Zgroza! Dziś najechała na tył, a ostatnio: przecięła barierki na Wojska Polskiego, przemknęła przez 4 pasy ruchu na Piłsudskiego wyjeżdżając z Obiegowej, w Kronowie koło Barczewa kobieta w Audi wypadła na łuku, pod Stawigudą zasnęła jadąc z dzieckiem… Co się z wami dzieje? Postradałyście zmysły, zamieniając się zdrowym rozsądkiem z facetami?

wpDiscuz