Policjanci ustalili sprawcę rozboju, do jakiego doszło podczas wypłacania pieniędzy z bankomatu przez pokrzywdzonego. Dzięki zabezpieczonym nagraniom 21-letni napastnik został ustalony i zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do postawionych mu zarzutów. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

W sobotnią noc (12.3) w Biskupcu doszło do rozboju. Pokrzywdzony mężczyzna wypłacał pieniądze z bankomatu i kiedy miał już odebrać banknoty z urządzenia, podbiegł do niego nieznany mu młody mężczyzna, przewrócił go, zabrał wydane właśnie przez bankomat 100 złotych i uciekł.

Policjanci prowadzący czynności w tej sprawie dokonali analizy nagrań z monitoringu miejskiego i ustalili, że sprawcą rozboju jest 21-letni Maciej A. Młody mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut rozboju, do którego się przyznał i złożył obszerne wyjaśnienia.

Nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć, czemu to zrobił. Jak powiedział, był wtedy pod wpływem alkoholu i jego stan przyczynił się do popełnienia tego czynu.

21-latek nie był wcześniej karany. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Lulu

Tak, z bankomatu….

bezrobocie

ja tu się wgl nieczemu nie dziwie co raz więcej akcji w regionie napaście, kradzieże, podpalenia, zabójstwa. Ludziom zaczyna się w głowie przewracać psychika siada. Bezrobocie panujące tutaj to masakra. Grzymie weź proszę rusz tą mózgownicą nie betonuj miasta tylko daj ludziom prace!!! Siedzisz w tym PGerze i liczysz kasę i samochody zmieniasz!!

testo

PRL się skończył, i czas się pogodzić z tym że państwo/województwo/powiat/gmina/miasto nie jest od zapewniania pracy. Teraz w erze socjalistycznych rządów PiS to może wrócić, ale to patologia i komuna.

wpDiscuz