Pasażer autobusu sprawcą wypadku

  6

  www.rabatol.pl  Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w miniony poniedziałek w jednym z olsztyńskich autobusów. Pijany pasażer podczas jazdy nie trzymał się poręczy i kiedy pojazd zaczął hamować, przewrócił się na podłogę i skręcił kostkę. Wszystko nagrała kamera monitoringu.

  W poniedziałek (14.3) olsztyńscy policjanci dostali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w trakcie którego poszkodowany został jeden z pasażerów. Na miejscu okazało się, że 36-latek stał podczas jazdy i nie trzymał się poręczy. Kiedy autobus zaczął hamować, Kamil M. przewrócił się i doznał urazu nogi. Kierowca wezwał pogotowie, które zabrało pasażera do szpitala. Okazało się, że skręcił kostkę. Mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości- miał niespełna 1,5 promila alkoholu w organizmie. Stan trzeźwości kierowcy nie budził zastrzeżeń.

  Sprawca tłumaczył policjantom, że autobus nie hamował gwałtownie a winna zdarzeniu była mokra podłoga.

  Aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia, funkcjonariusze przejrzeli nagranie z monitoringu na którym widać, jak Kamil M., podczas jazdy, na chwiejnych nogach, stara się utrzymać równowagę, nie trzyma się poręczy a następnie przewraca się na podłogę.

  Nagranie pomogło policjantom ustalić, iż to nie mokra podłoga przyczyniła się do tego zdarzenia a niestosowanie się przez mężczyznę do obowiązku trzymania się poręczy lub uchwytu podczas jazdy komunikacją miejską.

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
  He

  Chyba grzym wam dobrze sianem sypie. Co nowa wiadomość to o nim 😉 dobrze ze napisaliście jaka fura będzie jeździł za pieniądze podatników 😉 czekam na kolejny beznadziejny post od was powinno te się nazywać beka z Olsztyna bo piszecie lepsze brednie niż admin fanpage 😉

  aa

  Drwicie z czytelnika, nietypowe zdarzenie, pasażer sprawcą wypadku, ekhm przewrócił się i skręcił kostkę. Jakie miasto taki kurier…

  strażnicy istotnych newsów

  olsztyński Fakt na tropie zbrodni! napiszecie o tym jak złamałem paznokieć?

  prawilniak

  JP Konfituros

  Anonimowo

  JP Konfituros

  Anonimowo

  zderzył się z podłogą?? i do tego wzywa się policje??

  wpDiscuz