Do groźnego potrącenia doszło na skrzyżowaniu ulic Głowackiego i Piłsudskiego. Kierująca skodą kobieta najechała na prawidłowo przechodzącego po pasach dla pieszych starszego mężczyznę. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy a za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności przed miejscami wyznaczonymi dla pieszych.

W piątek popołudniu (11.3) policjanci olsztyńskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku z udziałem pieszego. Kierująca skodą 30-latka skręcając z ulicy Głowackiego w ulicę Piłsudskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście dla pieszych 81-latkowi. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jego stan jest ciężki. Kierująca skodą była trzeźwa. Policjantom tłumaczyła, że nie widziała nikogo na pasach.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Szymon

Super. Tendencyjne zdjęcie, zamiast całego filmiku. Jak z kierowcy zrobić bandytę. A ciekawe, czy koleś się rozejrzał, zanim wlazł na pasy. Jeśli tak, i typ w niego wjechał, to trzeba karać, ale jeśli ktoś wchodzi na ulicę bez patrzenia, to poniekąd sam sobie jest winien.

Anonimowo

buraku gdyby to był twój ojciec to byś gadał inaczej a prawo jazdy kto za ciebie zdal

Michał

Rok bezwzględnego pozbawienia wolności i 10 lat pozbawienia prawa jazdy bez możliwości odwołania.

Tomek

Pewnie jedną ręką pisała smsa,a drugą poprawiała makijaż Kto normalny daje takim ludziom prawo jazdy? Człowiek w ciężkim stanie leży w szpitalu Za to już powinna pójść do więzienia na 5 lat i czekać na rozwój spraw Sam nie raz o mało co nie zostałem potracony przez młode laski,które ręce zamiast trzymać na kierownicy i skupiać się na prowadzeniu samochodu były skupione na zabawie telefonem itp.

Paweł

Pośpiech,wszyscy się śpieszą gdzieś w tym codziennym pędzie szybko,szybciej,prędzej na wiecznym wkurwie a potem takie skutki

Czeslaw

Od dzisiaj będzie widziała znaki, tylko prawa jazdy, już nigdy

jk

Przy skręcie nie ustąpić? …to juz trzeba się nie wyrobić bo za szybko sie jedzie, albo nie umieć, żenada

Bunia

Jak ślepa, to niech nie jeździ. Albo tłumaczenie, że nie zauważyłem znaku, jak nie widzisz, to jeździj tramwajem!!!!!

wpDiscuz