Do zdarzenia doszło wczoraj (12.03) w Galerii Warmińskiej po godz. 19. Grupa około 15 osób – głównie mających 16 lat – miała w amfiteatrze awanturować się i głośno zachowywać.

Zainterweniować musiała ochrona obiektu. Prosili aby nie wchodzili do Galerii, mimo tego grupa wtargnęła do centrum handlowego. Po wejściu do budynku nadal zakłócali porządek i ład publiczny. Ochroniarze zatrzymali cztery najbardziej agresywne osoby i wezwali policję. Grupa nadal nie chciała się rozejść i miała zamiar odbić swoich kompanów.

Na szczęście interweniowała policja. Świadkowie widzieli kilka radiowozów. Jak powiedziała nam rzecznik Komendy Miejskiej: – policjanci wylegitymowali zatrzymanych i uspokoili całą sytuację. Została sporządzona dokumentacja zdarzenia i funkcjonariusze będą wyjaśniać sprawę. Sprawdzają do czego tam doszło.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Sylwia

12.03 ???? Jak dzis 05.03 😀

Anonimowo

Gozdawa jak zwykle chce się popisać. ŻAŁOSNE

Karolina

Miłosz Podlaski ;p

Galeria

Ale ochroniarze z galerii do niczego sie nie nadaja…o dziwo,ze nie bali sie odezwac

Łukasz

„Bezstresowe wychowanie”

Obserwator

Żadne bezstresowe wychowanie, znam kilkoro tych gówniarzy (mentalnych, żałuje że jestem w ich wieku) i wiem, że to zwykła patologia.

JA

Teraz ochrona galerii im nie odpuści, większość z uczestników to stali bywalcy z którymi ochrona od dawna ma zajęcie. Rozliczyć wszystkich z ich zachowania, a dla najlepszych kurator, dziewczyny stały na równi z chłopakami w robieniu zadymy.

Pracownica z Galerii

Z monitoringu policja wyłapie wszystkich najbardziej zaangażowane osoby. Brawo ochrona brawo policja. może wreszcie będzie normalnie.

Lena

Ibisz by dostal zmarszczki ze stresu…

Marek Grzybicki
Anonim.

Ale ty to wariat jesteś… ;/

Anonimowo
Chujtwojastaraelo

Wszyscy tylko narzekają na te gimby eh a jak ochrona mówiła do 16latka który sobie po prostu nie życzył zdjec : ,,zaraz jak z nami pójdziesz to ci tak wpierdole zobaczymy czy tez bedziesz takim cwaniaczkiem” no to raczej tacy ludzie nie powinni nam prawic morałów na temat kultury osobistej poza tym byli wulgarni aroganccy i zrobili aferę bo 2 chłopców sie pobiło jakby to była jakaś ustawka;)))

Anonim

Po pierwsze trzeba gówniarzerie nauczyć kultury osobistej, bo to niby ONI są przyszłością narodu. Po drugie, świetna nazwa użytkownika, adekwatna do sposobu wypowiedzi.

wpDiscuz