15 nowych policjantów przyjętych do olsztyńskiej komendy

  3

  www.rabatol.pl  7 marca Komendant Miejski Policji w Olsztynie mł. insp. Mieczysław Wójcik wręczył im rozkazy personalne. Podczas uroczystości, która odbyła się przy ul. Pstrowskiego ślubowali strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli nawet z narażeniem życia. Mowa o 9 policjantach i 6 policjantach, którzy zasilą Komendę Miejską Policji w Olsztynie.

  Przyjęci do służby policjanci najpierw rozpoczną półroczny kurs podstawowy. Podczas szkolenia zostaną przygotowani do wykonywania odpowiedzialnej i trudnej pracy. Funkcjonariusze, pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry dydaktycznej, wzbogacą swoją wiedzę na temat broni palnej, środków przymusu bezpośredniego, nauczą się wszelkich procedur wynikających z obowiązujących przepisów. Po zakończeniu kursu powrócą do swoich jednostek, w których będą zdobywać doświadczenie.

  Gdzie trafią nowi policjanci?

  Wydział Interwencyjny KMP Olsztyn – 7 osób

  Wydział Ruchu Drogowego KMP Olsztyn – 1 osoba

  Komisariat Policji w Biskupcu – 1 osoba

  Komisariat Policji w Dobrym Mieście – 2 osoby

  Komisariat Policji w Olsztynku – 4 osoby

   

  PODZIEL SIĘ

  Dodaj komentarz

  Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

  Oby zachowali swoje człowieczeństwo i nie stali się tacy jak niektórzy starsi stażem policjanci, których jara to że mają władzę i wyżywają się na innych przy każdej możliwej okazji.

  Anonimowo

  Więcej kobiet w mundurze… a potem piękne interwencje w internecie

  Policjant policjantowi nie równy podzieleni na dwie liczby 🙂

  wpDiscuz